З тих пір, як Меґан Маркл стала герцогинею Сассекською, майже все, чого вона торкнулася, стрімко зросло в цінності – від пари джинсів, які вона носила в Кардіффі, до сумочки Strathberry, розпроданої за 11 хвилин після того, як її побачили в руках.

Оскільки Меґан Маркл та принц Гаррі оголосили, що «відступають» від своїх ролей старших членів королівської сім’ї, багато хто задається питанням, як розвиватиметься їх бренд. Вони заявили, що вони планують стати фінансово незалежними від корони. Монетизувати їх бренд стане більше, ніж просто можливістю – це буде необхідністю.

Зараз в медіа поширюють нову фразу, в яку вкладено великі сподівання, що бренд екс-королівських персон стане непереможним та №1 у світі вже найближчим часом – “Harry and Meghan’s Brand Juggernaut”.

Принаймні, пара спричинила обставини, за яких з’явилася ціла павутина інфоприводів, які, за бажання, можна було б погасити так само, як не менш гучні у недавньому минулому – “складання обов’язків” принца Філіпа, чоловіка королеви Єлизавети ІІ, та принца Ендрю, другого сина королеви Єлизавети ІІ.

Натомість, ми стали свідками навмисного підігрівання цільової аудиторії. 
Harry and Meghan за даними Google Trends зараз на піку своєї популярності. 


До закриття акаунту в Instagram у Меґан було понад 3 млн фоловерів. Що почне просувати пара зараз? Новий екологічний супербезпечний автомобіль у співпраці з Tesla? Відкриє корпорацію дитячих товарів, модну імперію чи сміттєперероблюючий завод?
Чекаємо зараз на перші повідомлення після повернення екс-королівської до комерції та піар-медіа і обов’язково поділимося з вами 😉

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom


Читати більше: Події для маркетологів в Україні: Календар
Читати більше: Instagram. На що треба звернути увагу в просуванні у 2020