Про кейс документального фільму про Дар’ю Білодід від Havas Engage.

2019 року компанія Mitsubishi Motors вирішила анонсувати в Україні першого бренд-амбасадора — Дар’ю Білодід, дворазову чемпіонку світу з дзюдо. Команда Havas Engage створила та втілила в життя комунікаційну стратегію цього проєкту, відзнявши цілий документальний фільм.

М’який шлях крізь світогляд дзюдо

Кожен день перед людиною стоїть безліч варіантів вибору, серед яких: зупинитись чи йти вперед до власної мети, незважаючи на різні перепони?

Саме амбіційність та постійне прагнення до кращого об’єднали Mitsubishi Motors Україна та Дар’ю Білодід у бажанні співпрацювати. Адже Mitsubishi — це не тільки про якість, виразний дизайн, новітні технології та підвищену безпеку. Це дотримання особливої філософії за кермом. 

“Разом з брендом та Дар’єю ми запустили кампанію «М’який шлях», пропагуючи безпечний підхід до керування автомобілем. Шлях, прокладений згідно зі світоглядом дзюдо. А щоб розповісти, як амбіції та цілеспрямованість можуть стати рушійною силою успіху, про спортсменку було знято документальний фільм під назвою «Анаконда,” – розповідає Havas Engage.

Документальний фільм «Анаконда»

“Дар’я Білодід є наймолодшою двократною чемпіонкою світу з дзюдо (2018, 2019). Свою першу перемогу вона отримала у 17 років, і все завдяки невпинному бажанню рухатися до своєї мрії, залишаючись при цьому собою. Ми розуміли, що її приклад — це унікальна історія, яка може розкрити реалії життя великих спортсменів та надихнути молоде покоління на нові звершення, шлях для мотивації та вдосконалення,” – повідомили в Havas Engage.

Сюжет короткометражного фільму побудований таким чином, щоб з кожною хвилиною розкрити особистість Дар’ї Білодід з нового ракурсу.

Ми бачимо, як з роками, спортсменка розвивалася, долаючи страхи та невпинно працюючи над собою. І все заради мети, яку вона переслідувала ще з дитинства — Олімпійського золота.

Дар’я відверто розповідає про труднощі, з якими постійно стикається, про головного суперника та про те, чому у середовищі спортсменів її називають Анакондою.

Джерело: https://youtu.be/Y7rpbbXnBik

Режисером фільму виступила Анна Бурячкова, відома своїми роботами для музикантів – «Океан Ельзи», Джамала, Pianoboy, Onuka, «Друга Ріка» та інших, а композитором – Ліка Бугаєва з гурту Zetetics.

Ще кілька фактів про фільм

«Шлях до Токіо» – такою була робоча назва фільму. Ідея перейменувати його в «Анаконда» народилася під час зйомок.

Чорновий монтаж фільму був показаний Дар’ї Білодід, а за кілька днів вона стала переможницею етапу Grand Slam у Парижі.

Для 18-хвилинного фільму було записано понад 20 годин знімального матеріалу.

Команда проєкту:

Кирило Чистяков — Creative Director
Костянтин Мельников — Copywriter
Олена Гончаревська-Юхова — Art Director
Наталія Ковтун — Account Director
Production — Toy Pictures

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: