Про креативну комунікацію Havas Digital Kyiv для Nestle Ukraine.

Після довгих спостережень команда Nescafe 3в1 вирішила, що користувачам не вистачає звичайного стіка для нормальної великої чашки. Їм доводиться висипати в кухоль півтора стіка, тому що, два — вже багато і солодко. У травні 2020 бренд випускає на ринок новий великий стік для великої чашки — Nescafe 3в1 XL!

Ідея

“Перед нами була поставлена амбітна задача: розповісти про вихід нового стіка без залучення великих інвестицій, але з WOW-ефектом і сильним органічним охопленням”, – розповідає Havas Digital Kyiv.

Тому було придумано рішення – зібрати максимально охватних лідерів думок і надіслати їм нові стіки та великі чашки Nescafe 3в1, щоб вони захотіли зробити сторіз й розповіли своїй аудиторії про вихід нового продукту. Але так як розсилками від брендів, а тим більше стіками та чашками блогерів з великою аудиторією – точно не здивуєш, тому Havas Digital Kyiv вирішили створити незвичайну поп-ап книгу-розсилку.

Вони вибрали 28 лідерів думок, для яких створили справжню казку з ними в головній ролі. І, звичайно, щоб вийшло круто, самі вибрали фото, самі придумали сюжети, самі вирізали і вклеювали всі елементи історії у книги.

Ось, що вийшло

Результати

Результати перевершили усі очікування. Після сторіз, які постили лідери думок, стало зрозумілим: розсилка потрапила в саме серце.

72% лідерів думок зробили сторіз з цією розсилкою. І це не просто відео з серії “подивіться, що мені прислали” — це були дійсно дуже емоційні та несподівані відгуки.

83 — загальна кількість сторіз, які опублікували лідери думок.

2 435 000 — загальне охоплення кампанії.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: