Карантин вніс багато змін в буденне життя українців та бізнесу.

Багато хто під час самоізоляції змінив темп життя, відпочивав та насолоджувався часом з родиною. А дехто, навпаки, використав зміни у суспільному житті як стимул рухатись вперед, змінюватись та робити світ кращим.

Багато компаній змінили сферу діяльності, формат роботи, перелаштовуються під нові умови сьогодення або ж тимчасово перепрофільовуються.

Наприклад, більшість компаній, які надають освітні послуги, перейшли в онлайн-формат навчання, використовуючи для цього такі платформи, як Zoom або Skype.

Міжнародна мережа навчальних центрів Англійська Хелен Дорон, яка навчає дітей від 3 місяців до 19 років, розповідає про свій досвід та ділиться тими можливостями розвитку, які надав їм перехід на новий формат роботи.

В Україні працює понад 80 навчальних центрів Англійська Хелен Дорон в 30 великих містах та містечках.

Щороку ми відкриваємо нові центри по всій Україні та надаємо можливість дітям та підліткам отримати освіту високого рівня, викладачам – отримати сертифікати міжнародного зразка, пройшовши міжнародні тренінги, а новим франчайзі – безліч перспектив в побудові власного бізнесу.

Карантин та перехід в онлайн-режим дали змогу залучити до навчання дітей з таких маленьких міст та сіл, як Кам’янець-Подільський, Біла Церква, Нововолинськ, Ланівці та інші, де ще немає наших навчальних центрів, а англійська для дітей викладається застарілими й не досить ефективними методами.

 Дітям пощастило долучитись до занять за авторською методикою, познайомитись з автентичними аудіо- та відеоматеріалами, отримати доступ до унікальних мобільних додатків компанії та власної радіостанції Teenbuzz Radio.

Є й інша сторона. Компанія Англійська Хелен Дорон працює за системою франчайзингу, де одним із ключових факторів успіху є популяризація бренду в різних куточках України. А перехід на онлайн-заняття створило для цього усі умови.

Деякі батьки навіть зацікавилися франшизою міжнародної компанії та можливістю змінити рівень освіти у своєму регіоні, відкривши власний бізнес.

Слід також зазначити, що у 2019 році Освітня Група Хелен Дорон отримала “The Global Franchise Awards” в категорії “Best Children’s & Education Franchise“, а в 2020 році перемогла в номінації «Global Mentorship Award».

Це вкотре доводить, що #HelenDoronEducationalGroup займає тверді позиції, як один з найвпливовіших брендів у світі глобального франчайзингу в галузі дошкільної та позашкільної освіти.

Досвід компанії Англійська Хелен Дорон ще раз переконує в тому, що будь-яку ситуацію можна розглянути з різних сторін, і головне, зробити правильний вибір та не зупинятись на шляху до успіху.

 

Читайте більше: