Як світові бренди співпрацюють з лідерами думок та як знаходять глибокі історії для асоціацій зі своїми продуктами. 

Hennessy, найпопулярніший у світі бренд міцних напоїв, з гордістю повідомляє про старт нової глобальної рекламної кампанії “Дикий кролик” (Wild Rabbit) разом з “Морісом і Школою Чорного Ведмедя“. 

Так назвали чудову рекламу про блискучий розум першого у світі гросмейстера з чорних шахів. Коньячний бренд розповідає історію про те, як Моріс Ешлі пересунув межі свого розуму для створення історії.

Джерело: https://youtu.be/7T9xAqMBOSY

Феноменальну історію про Моріса Ешлі, який силою волі, невблаганною рішучістю та розумовою майстерністю заслужив видатний титул Міжнародного шахового гросмейстера, розповідає легенда хіп-хопу Nas.

Надихаюча історія – це чорний інтелект та блиск – демонстрація шахів як метафори інтелекту та стратегії подолання життєвих викликів для досягнення величі.

 

“Шахи вчать важливості стратегічного мислення і розсувають межі інтелекту – не тільки в грі, але і в житті”, – говорить Ешлі.

Не зумівши скласти свою шахову команду середньої школи, житель Брукліна став протеже Школи Чорного Ведмедя, легендарної групи вуличних шахістів. Ешлі став конкурентоспроможним гравцем, який навчався на борту та поза ним на турнірах у Нью-Йорку до своєї остаточної перемоги. У 1999 році він завоював титул гросмейстера, ставши першим в історії акредитованим чорношкірим гравцем у 1400-річній історії змагальних шахів та першим у світі гросмейстером чорних шахів.

“Hennessy прагне демонструвати незвичайних людей, таких як Моріс Ешлі, які розсувають межі потенціалу та визначають історію”, – сказав Джайлз Вуд’єр, старший віце-президент компанії “Hennessy USA”. “Восьмий етап кампанії “Дикий кролик” припадає на важливу соціальну значимість, і актуальність історії Ешлі – його розумова спритність, інтелектуальна цілісність та здатність використовувати інтелект для просування гри вперед – забезпечує натхнення для всіх мислителів, провидців та виконавців, які продовжують рухатись до більш інклюзивного майбутнього”.

Створений у співпраці з Droga5 та режисером Даніелем Вульфом фільм “Моріс та Школа Чорного Ведмедя” зосереджує увагу на силі розуму та зображує розумову подорож Ешлі, поєдинок з його власним блиском та розвиток філософських сентенцій, які визначили його підхід до шахів. Це історія про розумову наполегливість та досконалість, коли людина бореться із зовнішніми перешкодами та просуває величезний потенціал власного розуму для власного успіху.

З моменту початку кампанії в 2011 році, в Hennessy висвітлили “Диких Кроликів” культурних ікон, включаючи художника хіп-хопу Нас, музикантку Еріку Баду, а також менш відомих історичних героїв, таких як Малкольм Кемпбелл, дует батька/сина-дослідника Огюста та Жак Піккара, чемпіона з велоспорту Маршалла “Мейджор” Тейлора.

Джерело: PR Newswire

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: