Компанія Hewlett-Packard Enterprise освоює «гібридну модель», коли частина завдань виконує партнер, а частина – внутрішня креативна команда.

У Hewlett-Packard Enterprise вирішили самостійно виконувати частину рекламних обов’язків і створили інхауси-агентство. Його команда візьме на себе медіапланування, закупівлі й розробку кампаній, повідомляє Business Insider.

За інформацією видання, Publicis Groupe і входить в неї агентство Digitas залишаться партнерами HPE. Зокрема, вони продовжать розробляти медіастратегії й займатися продакшеном. Представник компанії назвав такий підхід «гібридним».

Publicis почала співпрацювати з IT-корпорацією у 2016 році, після розподілу бізнесу Hewlett-Packard на дві публічні компанії – HPE і HP Inc. Згідно з останнім річним звітом, HPE витратила на продажі й маркетинг $ 1 млрд. Співрозмовники Business Insider оцінюють саме рекламний бюджет в $ 100 млн.

Одне з джерел говорить, що HPE прагне скоротити витрати й тому забрала обов’язки, пов’язані з programmatic. При цьому Digitas зберегла лише невелику частину медіабюджету. Надалі клієнт планує припинити співпрацю з агентством і залишити поміж партнерів тільки Publicis New York. Консультувати компанію в перехідний період буде MediaLink.

Ще одне агентство холдингу, Spark Foundry, обслуговує HP Inc. Зокрема, воно відповідає за глобальне просування в пошуку.

Після розділу Hewlett-Packard одна компанія, HP, сфокусувалася на виробництві персональних комп’ютерів і принтерів, а інша – Hewlett-Packard Enterprise – зайнялася розвитком IT-інфраструктури, хмарними сервісами, інтернетом речей, рішеннями для аналітики й Big Data.

Джерело: Business Insider

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.