Ми розповімо вам, як легко зробити обкладинки для рубрик Highlights з актуальними розповіддями (Stories) в Instagram. 

Ваш Instagram профіль може стати відмінним каналом просування, але навіть якщо ви бажаєте використовувати його лише у особистих цілях, присвятіть трохи часу для його правильного оформлення.

Достатньо додати декілька професійних шрихів, і ваш профіль стане більш привабливим, структурованим та зручним для підписувачів.

Stories — це розповіді з візуальним контентом (фото, відео, зображення, живий ефір), котрі завантажуються користувачами для тимчасового транслювання. 

  • Розповіді живуть рівно 24 години, після завершення цього часу вони зникають з публічного доступу та зберігаються в архіві історій, який доступний лише власнику профіля.
  • Опубліковані розповіді транслюються над стрічкою дописів друзів. 
  • Розмір розповіді – 1080 x 1920 пікселів або пропорція 9:16.

 

Обкладинки для Highlights Stories в Instagram

Highlights – це рубрики, які дозволяють зафіксувати будь-які розповіді з архіву для постійного доступу в профілі користувача.

  • Дозволяють структурувати важливі розповіді.
  • Знаходяться між інформацією про профіль та стрічкою дописів.
  • Мають вигляд кола з підписом.  
  • Підпис може вмістити до 16 знаків з пробілами.
  • Розмір обкладинки відповідає розміру розповіді – 1080 x 1920 пікселів або пропорція 9:16.
  • Рубрики Highlights створює власник профілю, як і розповіді.
  • Highlights виводяться не по порядку, вони не зафіксовані. Оновлена рубрика буде показуватися першою в списку. 

Креативно оформлені обкладинки рубрик (Highlights) допоможуть завершити загальний стиль вашого профілю та привернути увагу на інформацію, яка міститься у виділених розповідях.

 

Стиль обкладинок Highlights

Для початку треба визначитися зі стилем обкладинок Highlights – це будуть зображення,  фото чи текст. 

Фото

Якщо ви бажаєте використати фото, рекомендовано використовувати фотографії у одному стилі, кольоровій гамі чи тонуванні, які будуть гармонійно доповнювати стиль оформлення профілю. 

Джерело: instagram.com/nataliia_levitska

 

Текстовий заголовок

Якщо ви бажаєте помістити на обкладинку рубрик Highlights заголовок, перевірте результат на різних пристроях, щоб текст був достатньо крупним та читабельним. 

Джерело: instagram.com/monoarchitects

 

Зображення 

Ми вибрали саме цей варіант, тому що він не дублює надписи під Highlights та не потребує схожих фото. Покажемо вам всі кроки оформлення такого виду обкладинок.

Оформлення обкладинок Highlights

Для початку оформлення Highlights ми створили 5 рубрик. 

Для цього потрібно зайти в архів та відкрити розповідь, натиснути на знак “серце” (додати у вибране), після чого відкриється меню створення рубрики Highlights.

Ви зможете зафіксувати назву рубрики та вибрати тимчасове зображення для обкладинки.   

Далі ми визначили кольори для фону майбутніх іконок. Для доповнення загального стилю профілю ми вибрали 5 основних кольорів з брендового гайдлайну.

Публікація обкладинок Highlights

Коли наші зображення-іконки для обкладинок були готові, ми почали оформлення. Для цього необхідно опублікувати готові зображення в розповідях або просто підтягнути зображення з вашого смартфону. Ми обрали перший варіант – опублікували наші зображення у якості розповідей.

Одразу після публікації розповідей ви зможете використовувати їх для оформлення обкладинок Highlights. Для цього потрібно натиснути на знак “серце” (додати у вибране) та вибрати необхідну рубрику (або її створити). 

Після додавання розповіді до рубрики, її можна вибрати у якості обкладинки.

Додаючи обкладинку, її можна редагувати – збільшувати чи зменшувати зображення. Розмістіть ваше зображення по центру та гармонійно підлаштуйте його масштаб до розміру зображень сусідніх обкладинок. 

Після збереження змін – зображення з’явиться на місці обкладинки рубрики Highlights.

Якщо ви забажаєте поставити у якості обкладинки зображення, яке зберігається у папці вашого смартфону, без публікації в розповіді, – для цього потрібно вибрати потрібну рубрику Highlights, вибрати “редагувати обкладинку”, натиснути на іконку зображення та вибрати зображення з папки смартфону. Після збереження – зображення стане обкладинкою вибраної рубрики. 

Шаблони для обкладинок Highlights в Instagram

1. Canva

На сайті або в додатку для телефону Canva ви знайдете безкоштовні трендові дизайни обкладинок для Highlights, а також безмежну кількість готових іконок, зображень та шаблонів текстового оформлення. 

Перехід на сайт: посилання 

 

2. Пошук безкоштовних  icon.png в Google

У відкритому безкоштовному доступі в мережі гуляє велика кількість трендових дизайнів іконок, які ви можете завантажити та використати у якості обкладинок для Highlights. 

3. Pixabay 

Шукайте набори іконок на різних безкоштовних сайтах – стоках фото, векторів та ілюстрацій, наприклад, Pixabay.

Перехід на сайт: посилання 

4. Depositphotos

Це платформа, де ви можете оплатити пакет контенту та завантажувати в його межах необхідні креативні візуальні матеріали. На цьому сайті опубліковано необмежену кількість наборів іконок для оформлення Highlights. 

Перехід на сайт: посилання 

5. Creative Market

Це найбільша онлайн-платформа продажу креативних робіт, де можна придбати готовий набір професійних дизайнів, брендову айдентику та будь-які візуальні матеріали для оформлення вашого сайту, SMM-сторінок та реклами. Вартість мінімального пакету становить від $25. 

Перехід на сайт: посилання 

Ось так ми разом з вами почали оформлення нашого нового профілю в Instagram. Обов’язово підписуйтеся, з нами буде дуже цікаво та весело. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читайте більше: