VMLY&R’s Red Fuse Communications створили 2 короткометражні фільми для Hill’s Pet Nutrition про відповідальне ставлення до харчування своїх улюбленців.

Відеоролики у стилі Pixar пронизують своєю чуттєвістю та зачіпають найгостріші тригери у 2020 – втрату роботи та самотність.

Цього року більше людей у всьому світі, ніж будь-коли раніше, приймали нових домашніх тварин після того, як пандемія Covid-19 різко загострила розомуння того, наскільки ми всі прагнемо любові та компанії. Hill’s Pet Nutrition вирішили нагадати про відповідальність за своїх домашніх улюбленців та сподівається застерегти власників домашніх тварин, нових і старих, про небезпеку ожиріння домашніх тварин.

У першому короткометражному анімаційному фільмі режисера Colin Levy та Bipolar Studio кіт на ім’я Мото допомагає Андреа впоратися з раптовими змінами в її житті – втратою роботи, і вона відплачує правильною їжею, що може допомогти Мото схуднути.

 

• • • 

У другому фільмі собака на ім’я Пучіні допомагає Каміллі заповнити велику діру в її житті – самотність після втрати коханого чоловіка. Подивіться історію Пучіні про кохання та втрату ваги, щоб побачити, як зміна того, що знаходиться в мисці, може мати величезне значення для собаки із зайвою вагою.

 

Бренд продуктів харчування Hill’s Pet Nutrition поширює за допомогою цих роликів повідомлення: “Іноді зв’язок з домашніми улюбленцями настільки міцний, що навіть їх найвідданіший власник може не усвідомлювати, що його зайва любов додає зайвих кілограмів”. 

“Нова собака отримує багато любові і трохи занадто багато їжі в новому місці”, – додає  Red Fuse Communications.

 

Credits: 

Production: VMLY&R
Global Chief Creative Officer: 
Fred Saldanha
Global Executive Creative Director: 
Arlo Oviatt
Associate Creative Directors:
John Paul Cannucciari and Salina Cole
Global Head of Production: 
Greg Lotus
Senior Content Producer:
Taylor Schomann
Director of Business Affairs Content Production:
Stacy Kallan
Production Assistant: 
Nikki O’Dell
Music Producer:
Alexandra Allen
Creative Director: 
Marie Goodwin
Senior Copywriter: 
Kevin Wright
Senior Art Director: 
Matt Shaw
Production Artist: 
Mark Poe
Associate Creative Director:
Anthony Tackett
Senior Production Designer:
Russ Weydert
Proofreader:
 Vanessa Aricco
Direction&Production:
Bipolar Studio
Music&Sound Design:
Zelig Sound

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: