Рітейл-гігант H&M прагне скоротити кількість своїх магазинів на 250 в наступному році, що складає 5% від поточної мережі.

H&M планує закрити більше двох сотень магазинів наступного року, оскільки криза коронавірусу збільшує кількість покупців в інтернеті, заявив днями другий за величиною модний рітейлер у світі, повідомивши про менший за очікуваний спад прибутку в третьому кварталі.

H&M, яка впродовж десятиліть розширила свою мережу магазинів по всьому світу, має на меті скоротити їх кількість на 250 в наступному році, що складає 5% від поточної мережі.

Протягом останніх кількох років H&M зачиняє більше магазинів і відкриває менше, оскільки пристосовується до змін — росту e-commerce, що стимулює більшу конкуренцію. Ще на початку 2020 рітейлер заявив про скорочення кількості магазинів до кінця року як етеп переходу до глобальної e-commerce платформи зі скороченням фізичних площ магазинів на користь хабів для гуртування та видачі онлайн-замовлень.

Компанія також заявила, що продажі продовжувають відновлюватися у вересні від впливу вірусу.

Виконавчий директор Хелена Гельмерссон сказала: “Хоча виклики далеко не закінчені, ми вважаємо, що найгірше вже позаду, і ми маємо змогу вийти з кризи сильнішими”.

Різні роздрібні торгові групи також спостерігають пожвавлення, і лідер ринку Inditex, власник Zara, повідомляє про повернення прибутку за травень-липень.

“Загалом, ІІІ квартал — кращий квартал, ніж очікувалось, і ми вважаємо, що H&M продовжував добре управляти тим, на що вони могли безпосередньо впливати”, — сказали аналітики JPM. “Ми вважаємо, що ринок все ще не в повній мірі оцінює покращену якість бізнес-моделі та інфраструктури H&M. Натомість ми вважаємо, що цей набір результатів є ще одним доказом того, що трансформація H&M гарно вплелася в реалії 2020, тому їм вдається відновлюватися та рости”.

За інформацією на ранок 1 жовтня, акції H&M подорожчали на 6,0%. H&M заявляє, що вересневі продажі в місцевих валютах зменшились на 5% у річному обчисленні після того, як за три місяці до серпня вони впали на 19%. З більш ніж 5000 магазинів у всьому світі 3% залишаються тимчасово закритими, а приблизно 80% були зачиненими у розпал блокування.

Джерело: BoF

Послуги PRO Ідеї

Читати більше:

None found