Платформа для створення інтернет-магазинів Хорошоп розробила новий продукт для оптової торгівлі ― В2В Хорошоп.

Для чого потрібен В2В Хорошоп:

1. Передача актуальної інформації про ціни та наявність оптового товару. 

Багато оптових магазинів роблять регулярну ранкову розсилку актуального прайсу і залишків. У гіршому випадку, менеджерам щодня доводиться вручну створювати лист, прикріплювати до нього файл з інформацією і надсилати дилерам. У кращому, файл автоматично вивантажується з облікової системи і відправляється за потрібними адресами.

У обох цих підходів є величезний недолік ― інформація про залишки стає неактуальною вже після першого замовлення. Через це у частини дилерів будуть неправильні дані, тому вони пообіцяють відправити клієнтам товари, яких у постачальника вже немає. Щоб цього уникнути, продавці постійно телефонують менеджеру і уточнюють наявність товарів. А це величезна трата часу і власне дилерів, і фахівців, які замість подібної рутини могли б займатися продажами.

В2В Хорошоп слугує для передачі актуальної інформації про ціни і залишки за допомогою сайту. Інформація буде передаватися безпосередньо з облікової системи. До В2В Хорошоп досить просто підключити облікові системи 1С, Торгсофт, Діловод і МойСклад завдяки стороннім модулям. Також є інтеграції з боку SalesDrive і RetailCRM.

2. Зручне оформлення оптових замовлень онлайн

Через застарілі процеси постачальників, багатьом дилерам доводиться оформляти замовлення через менеджера в телефонному режимі. Це спричиняє значну кількістю помилок: хтось щось не так почує, а товар поїде не той або не туди. Інші оптові продавці щодня розсилають прайс з товарами поштою ― дилер повинен відзначити потрібні товари і відправити файл назад. Ця схема набагато зручніша, але теж далеко не ідеальна. Все через людський фактор. По-перше, менеджеру потрібно витратити час на обробку цього замовлення. По-друге, у дилерів є доступ до редагування прайсу. Вони можуть мимоволі щось поміняти і все, менеджеру доведеться витратити ще більше часу.

В2В Хорошоп зробив процес оформлення замовлення настільки ж простим, як і в роздрібному інтернет-магазині. Якщо раніше актуальну інформацію з облікової системи можна було дізнатися лише через менеджера, тепер це можна зробити за допомогою сайту. Перейшовши на нього, дилер відразу побачить оптові та роздрібні ціни, наявність, кількість товарів у корзині та загальну вартість замовлення.

3. Робота з контентом

Для продажу необхідний якісний контент. Але багато постачальників або не пропонують його взагалі, або надають у незручному форматі. Через це продавцям доводиться вивантажувати фото і потім зіставляти їх з описами. А якщо немає чіткої схеми, наприклад, коли фотографія називається як артикул товару, весь процес може зайняти занадто багато часу. Якщо постачальників кілька і у них відрізняються способи передачі контенту, все стає взагалі складно.

В2В Хорошоп дозволяє постачальнику вивантажувати контент у зручному форматі, наприклад, XML або XLS. У цих файлах можна розмістити повну інформацію про товари, з використанням популярної на ринку структури, яка підійде і для Rozetka, Prom, і для імпорту в будь-який движок магазину.

У постачальника є можливість передавати файли з контентом дилерам, щоб вони змогли завантажити інформацію про товари за декілька кліків. Це обов’язково підвищить їх лояльність. Крім того, постачальник і сам може швидко вивантажувати товари на популярні майданчики на зразок Rozetka, щоб продавати без посередників.

4. Оформлення різних цін для різних сегментів

Багато постачальників не виставляють ціни на сайті, тому що хочуть показувати різні пропозиції для роздрібних продавців, оптовиків і великих оптовиків. Деякі покупці будуть досить наполегливими, щоб написати постачальнику і запитати його про ціни, але частина з них буде втрачена.

За допомогою інтернет-магазину на базі В2В Хорошоп, постачальник може розділяти користувачів на групи, які будуть бачити різні ціни або навіть різні товари. Також є й інші можливості, наприклад, не показувати ціни і наявність незареєстрованим користувачам або використовувати магазин як роздрібний, і при цьому відкрити доступ до оптових цін лише зареєстрованим користувачам.

5. Власні умови опту

Оптові продажі ― це майже завжди про товари в упаковках або ящиках. В2В Хорошоп дозволяє вказати в інтернет-магазині ціну за одну одиницю, але встановити мінімальну кількість товарів для покупки, наприклад, десять. Купити менше просто не вийде. Крім того, якщо ваші товари продаються ящиками по десять штук, ви можете встановити для них кратність. При натисканні на “+”, кількість товарів у корзині буде збільшуватися на десять. І клієнт купить 10, 20, 30 і т.д. товарів.

6. Маркетингова сила: особливості просування

Просувати в Google оптові товари набагато простіше, ніж роздрібні. Наприклад, якщо ввести в пошуку запит «купити навушники», в Google Shopping, контекстній рекламі та органічній видачі будуть численні пропозиції від лідерів ринку на кшталт Rozetka, Фокстроту і Цитрусу. Щоб конкурувати з ними, потрібні серйозні вкладення, які не під силу невеликим магазинам.

Зате за запитом «купити навушники оптом» ситуація набагато привабливіша: вгорі видачі, в контекстній рекламі й Google Shopping багато пропозицій від невеликих спеціалізованих магазинів. Звісно, вкладення потрібні, але вони будуть не настільки великими, ніж якби довелося змагатися з лідерами ринку. Цим потрібно користуватися.

Тому якщо постачальник готовий показати анонімним відвідувачам хоча б частину асортименту товарів свого інтернет-магазину на базі В2В Хорошоп, він зможе відкрити для індексації сторінки з товарами, щоб залучати пошуковий трафік за оптовими запитами. Крім того, Хорошоп дає можливість за кілька кліків генерувати фіди з товарами, які можна вивантажувати в Google Ads та Google Shopping.

В2В Хорошоп створений для автоматизації процесів оптової торгівлі, його функції дозволять забути про щоденну рутинну роботу із залишками та актуальними цінами.

Хочете створити власний інтернет-магазин для оптової торгівлі, залишайте заявку і безкоштовно тестуйте його можливості протягом 14 днів.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: