Готові зламати алгоритм TikTok для того, щоб ваші ролики стали вірусними?

Якщо вам (як і ми!) було цікаво, як працює алгоритм TikTok? У нас є цікаві новини. TikTok нарешті показав, як працює їхній невловимий алгоритм і що ви можете зробити, щоб ваші відео були на якомога більшій кількості сторінок For You.

Готові зламати алгоритм TikTok? Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як:

Як працює алгоритм TikTok

Алгоритм TikTok — це складна система, призначена для видачі користувачам контенту на основі того, що, на його думку, представляє великий інтерес.

Згідно з TikTok: «Система рекомендує контент, ранжуючи відео на основі комбінації факторів — починаючи з інтересів, які ви висловлюєте як новий користувач, і коригуючи те, що ви вказуєте, що вас не цікавить».

Які фактори впливають на алгоритм TikTok:

Алгоритм TikTok видає відео користувачам на основі ряду різних факторів, зокрема:

•   Відео «Подобається», коментує, поширює, завершення та повторні перегляди: чим більше зацікавлень і переглядів отримує відео TikTok, тим більша ймовірність, що воно буде представлено більшій аудиторії.

•   Тема:  TikTok чудово класифікує контент на основі інтересів користувачів, тому тема є важливим фактором, коли справа доходить до досягнення потенціалу програми.

•   Налаштування пристрою: Алгоритм розпізнає налаштування пристрою користувача, такі як місцеположення та мова публікації, зазвичай ділиться локальним контентом.

•   Аудіо: коли відео містить популярний звук або пісню, то імовірніше, що воно подається для більшої аудиторії.

•   Хештеги та ключові слова підписів. Додавання хештегів та ключових слів у субтитри інформує алгоритм, про що йдеться у вашому контенті.

•   Діяльність користувачів і відгуки «Не цікавляться»: алгоритм TikTok завжди намагається надати кожному користувачеві відео з високим інтересом, і для визначення цього використовує попередні дії. Лайки, коментарі, поширення та повторні перегляди – це основні показники зацікавленості.

Кожен з цих факторів індивідуально зважується системою рекомендацій TikTok, що означає, що кожна сторінка For You є абсолютно унікальною.

TikTok пояснює, що сильний показник зацікавленості — це те, що користувач закінчує перегляд відео від початку до кінця.

Це матиме більшу вагу, ніж слабкий показник, наприклад, чи перебувають глядач і автор контенту в одній країні.

Ці «індикатори зацікавленості» допомагають TikTok ранжувати відео на сторінці «Для вас».

TikTok пояснив, що «ані підрахунок підписників, ані наявність в обліковому записі попередніх високоефективних відео не є прямими факторами в системі рекомендацій».

Це означає, що навіть якщо у вас є лише кілька підписників або ви ніколи раніше не публікували повідомлення в TikTok, все одно є можливість, щоб ваше відео стане вірусним. Ура!

 

Як зламати алгоритм TikTok

Алгоритм TikTok завжди адаптується, змінюється та вчиться на поведінці користувачів.

Виходячи з усього, що ми знаємо про роботу алгоритму, ось п’ять способів підвищити продуктивність і прискорити зростання:

1. Залучіть аудиторію за три секунди
2. Зосередьтеся на ніші
3. Перейдіть до популярного аудіо
4. Експериментуйте з новими функціями 
5. Створюйте доступний контент 

 

Лайфхак TikTok №1: залучіть свою аудиторію за три секунди

Оскільки повний перегляд відео є значним показником зацікавленості, TikTok зазвичай віддає перевагу відео, які легко засвоюються, мають плавний цикл і обслуговують користувачів, які мають короткий проміжок уваги.

Через це дуже важливо залучити аудиторію протягом перших трьох секунд

Маючи понад 1 мільярд активних користувачів на місяць у додатку, люди хочуть, щоб їх розважали негайно, інакше вони переходять до наступного. Якщо у відео є інтригуючий гачок, глядачі, швидше за все, будуть дивитися до кінця або навіть на повторі.

Цей тип взаємодії з користувачами сигналізує алгоритму про те, що людям подобається контент, і, як наслідок, їм слід поділитися з більшою кількістю користувачів.

@proidei.com

Коли телефонуєш в Instagram-магазин з реклами 😅

♬ оригинальный звук – Тетяна Хохерчак

 

Лайфхак TikTok № 2: Зосередьтеся на ніші 

Створення послідовного контенту у вашій ніші є одним з основних факторів, що впливає на алгоритм. 

Чим більше ви ділитеся відео, пов’язаними з вашою нішою, тим більше алгоритм TikTok визнає ваш досвід і почне показувати ваш контент потрібній аудиторії. Подумайте про теми контенту, які найбільше відповідають вашій цільовій аудиторії. Це уроки краси, поради про знайомства, комедійні скетчі, огляди? 

Коли ви створюєте чудовий контент, який служить меті та має велику цінність, ваша аудиторія прийде. 

Експериментуйте з використанням галузевих хештегів – вони чудовий спосіб повідомити алгоритму, що ви знаєте свою справу. Наприклад, якщо ви консультант із маркетингу в Instagram, ви можете використовувати хештеги, як-от #instagramtips, #smmtips або #socialmediamarketing, #маркетинг тощо.

Включення цих хештегів, по суті, говорить алгоритму: «Привіт, TikTok, подивись сюди! Наш обліковий запис ділиться порадами та підказками для менеджерів соціальних мереж. Будь ласка, покажіть наші відео цим користувачам».

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх https://www.tiktok.com/@proidei.com

 

Лайфхак TikTok № 3: Перейдіть до популярного аудіо

Само собою зрозуміло, що популярні аудіо та TikTok працюють як ліфт до зірок. Оскільки алгоритм TikTok, як правило, віддає перевагу відео з використанням популярних звуків, подумайте про те, щоб перейти на тенденції, поки вони ще гарячі.

Існує кілька способів, як знайти популярний аудіотренд:

Спочатку прокрутіть TikTok, щоб побачити, чи є якісь повторювані пісні чи аудіокліпи. Якщо ви вважаєте, що кліп є популярним, торкніться музики, щоб побачити, скільки користувачів створили відео зі звуком.

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх https://www.tiktok.com/@proidei.com
 

Якщо під звуком є ​​лише кілька відео, це добре! Це означає, що ви рано переходите на тренд. Якщо ви хочете використовувати звук, створіть відео відразу або збережіть її на потім.

Ще один спосіб знайти нові й популярні звуки в TikTok – це за допомогою відеоредактора. Натисніть значок плюса в нижній частині екрана, торкніться «Додати звук» і прокрутіть те, що є в тренді.

 

Лайфхак TikTok №4: експериментуйте з новими функціями 

TikTok – це те місце, де від вас чекають несподіваних експериментів. І насправді вас винагородять за це.

Будучи користувачем «бета-версії» нових і майбутніх інструментів, це може зіграти роль у підвищенні зацікавленості вашого контенту. Тим більше, що TikTok підкреслює, які інструменти та функції ви використовуєте для редагування свого відео під час публікації.

Слідкуйте за новими функціями, можливо, ви захочете спробувати їх, щоб отримати більше інформації!

 

Лайфхак TikTok №5: створюйте доступний контент 

Щоб забезпечити довший час перегляду, зосередьтесь на створенні доступного контенту. Це може виглядати по-різному для різних облікових записів, але найпростіший спосіб зробити це, додавши текст на екрані та підписи.

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх https://www.tiktok.com/@proidei.com

 

Чим доступніше ваше відео, тим ширша аудиторія і вищий час перегляду. 

Зрештою, немає надійного способу «перевершити» алгоритм TikTok. Однак розуміння того, як працює алгоритм TikTok, і дотримання хаків, якими ми поділилися в цій публікації, може допомогти вам точно налаштувати свою стратегію та отримати перевагу.

Бути послідовним і створити сильну присутність — це найпотужніший спосіб «зламати» алгоритм, і він також творить чудеса для вашого бренду.

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

Послуги PRO Ідеї