У рамках своєї поточної стратегії зростання «Claim 5» Hugo Boss у середу оголосила про оновлення логотипу та запуск «одночасних зіркових глобальних кампаній» для брендів Hugo і Boss. 

Відповідно до прес-релізу, разом із створенням нових ідентичностей бренду компанія оновила свій сайт електронної комерції Hugo Boss.

Кампанію весна/літо 2022 #BeYourOwnBOSS, що стартує в середу, зняв модний фотограф Мікаель Янссон. Бренд залучив моделей Кендалл Дженнер, Хейлі Бібер і Джоан Смоллс; репер Future; Зірка TikTok Хабі Лам; південнокорейський співак і актор Лі Мін Хо; британський професійний боксер Ентоні Джошуа; Чемпіон Італії з тенісу Маттео Берреттіні; та німецька бігунка Аліка Шмідт для участі в соціальній мережі, яка включає «подкасти, за кадром, історії та ролики».

У кампанії #HowDoYouHUGO, яку також зняв Янссон, бере участь південносуданська модель Адут Акеч; репери Big Matthew і SAINt JHN; американська танцівниця Медді Зіглер; і творці TikTok, включаючи Віка Вайта, відповідно до випуску. На додаток до контенту через TikTok та інші соціальні мережі, який включає танцювальний челлендж у хореографії Біг Метью та Уайта, ця робота включає «партизанський маркетинг, намальовані фрески та висвітлення автобусів і трамваїв у кількох містах по всьому світу».

Ідея

Hugo Boss запускає ці кампанії з вітром у спину. Згідно з попереднім звітом про результати четвертого кварталу та за весь 2021 рік, оприлюдненому на початку цього місяця, торік продажі компанії зросли на 43% у порівнянні з минулим роком, що на 1% менше, ніж у 2019 році.

Частково це сталося завдяки сильному четвертому кварталу, коли продажі з поправкою на валюту зросли на 51% у порівнянні з минулим роком і на 12% з 2019 року до 906 мільйонів євро, причому 20% з них припадає на електронну комерцію. Це сталося після «вражаючого третього кварталу», згідно з дослідницькою запискою від 18 січня аналітика GlobalData Retail Луїзи Дегліз-Фавр.

Імпульс брендів зберігся в усьому світі, у різних регіонах і на ключових ринках, особливо в Європі та Америці, заявила компанія. Це було правдою, незважаючи на зростання кількості випадків COVID-19 у багатьох сферах, завдяки зверненню брендів до більш повсякденних товарів, підвищенню попиту на більш офіційний асортимент під час свят, «покращенню настроїв споживачів та підвищеній актуальності обох брендів», – повідомляє Дегліз-Фавр.

Нова тактика компанії була фактично очевидна минулого року в Мілані під час показу мод Russell Athletic x Hugo Boss, повідомив Дегліз-Фавр електронною поштою в середу.

«Тоді шоу викликало вражаючу кількість вражень у соціальних мережах завдяки присутності багатьох супермоделей та впливових осіб (Джіджі Хадід, Ірина Шейк та К’яра Ферраньі). У ньому також було представлено поєднання повсякденного та розслабленого офіційного одягу, яке було представлено сьогодні вранці. кампанії, ефективно діючи як тест для їх більш широкого ребрендингу».

За її словами, кампанії, оприлюднені в середу, продовжують цю стратегію, яка чітко орієнтована на молодих споживачів і продовжує перехід до більш повсякденного асортименту, сказала вона.

 

Джерело: Hugo Boss
 

«Що стосується вибору інфлуенсерів та знаменитостей, то зрозуміло, що бренд хоче привернути увагу до покоління Z і пізніх міленіалів», – сказала вона. «Різноманітність походження цих знаменитостей також вказує на те, що він хоче бути глобальним брендом, привабливим для споживачів у всіх регіонах».

Стратегія Hugo Boss  

У своїй заяві генеральний директор Hugo Boss Даніель Грідер повторив це, сказавши, що ребрендінги створені для того, щоб «зацікавити нові й молоді цільові групи та перетворити їх на шанувальників наших брендів. Тому обидві кампанії є важливим кроком у подальшому підвищенні релевантності бренду та досягненні наших мета стати топ-100 світових брендів у найближчі роки».

За словами Дегліз-Фавра, компанія на шляху.

«Загалом я вважаю, що Hugo Boss рухається в правильному напрямку, і що ребрендинг має всі елементи для успіху, з чудовим дизайном, що відображає ключові тенденції останніх кількох років (спортивний одяг та сміливі логотипи) та високоякісні бюджетна зіркова кампанія з відповідними послами для її підтримки», – сказала вона.

Джерело: PR News Wire

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Совість покинула чат 🙈 #smmукраина #таргетологукраина ♬ Captain – Nutcase22

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: