Студії Hyundai та Marvel зібралися разом, щоб розпочати наступний великий етап маркетингового бліцу Hyundai “Запитати все“. 

Ця перша в історії творча кампанія з кобрендингом представляє абсолютно новий Tucson 2022 року  у захоплюючих нових місцях, де представлені персонажі Marvel з чотирьох різних серій Disney +.

Спеціальний креатив, розроблений та виготовлений студією Marvel, привносить пригоди, пустощі та магію в кампанію Hyundai, задаючи цікаві запитання у світах Сокола та Зимового солдатаЛокіWandaVision та What If…?.

“Кінематичний Всесвіт Marvel зачарував аудиторію, і це неймовірна можливість використати їх персонажів та сюжетні лінії з нестандартним креативом для абсолютно нового Tucson”, – сказала Анжела Зепедагенеральний директор, Hyundai Motor America. “Це рекламне партнерство піднімає нашу найбільшу стартову кампанію, яка демонструє, як ми ставили під сумнів кожну деталь і припущення, розробляючи Тусон 2022 року – в результаті наш найінноваційніший і технологічно вдосконалений автомобіль на сьогодні”.

“Ми прагнули створити власний контент, відкалібрований з урахуванням точних потреб Hyundai”, – сказала Мінді Гамільтон, старший віце-президент з маркетингу партнерських відносин у компанії Walt Disney. “Ми створили сценарій, створили та керували креативом для всіх трьох точок – точка диференціації на ринку. Результатом є складна, переконлива креативна кампанія, якою ми неймовірно пишаємось і впевнені, що отримає резонанс серед шанувальників Marvel”.

Елізабет ОлсенЕнтоні Маккі та Том Хіддлстон знімаються у своїх власних серійних віньєтках. Креатив з’явиться у 60-секундному крос-діснеївському споті, 30-секундному  збірнику Marvel та унікальних 15-секундних та 6-секундних оголошеннях, що транслюються на лінійному телебаченні, в потоковому, цифровому та соціальному режимах. Розповіді кампанії безперешкодно пов’язують із розповідями серіалів Діснея +.

У кампанії представлений Сем Вілсон, який вперше з’явився на посаді Капітана Америки  після завершення фільму “Сокіл” та “Зимовий солдат” та Ванда Максимофф,  повернувшись до класичного світу WandaVision, натхненного телевізійними ситкомами . Фанати також зможуть побачити, що сталося з Локі  після подій Avengers: Endgame і до того, як він вирушить у таємничу подорож, представлену в новій серії Disney + Loki, яка стартувала 9 червня. Пізніше цього літа Hyundai та Marvel Studios випустять додатковий креатив, натхненний What If…?, Перший мультсеріал студії Marvel.

Команда Marvel Partnerships тісно співпрацювала з медіа-агентством Hyundai, Canvas Worldwide, та рекламним агентством INNOCEAN USA, яке розробило оригінальну платформу “Запитати все”.

Кампанія руйнує парадигми з рівнем креативності, який ніколи не робився на жодному типі потокового сервісу, і розширює співпрацю Hyundai  з Disney Advertising Sales та знаковими брендами компанії. Загальна кампанія використовує талант та IP у портфоліо Діснея, щоб незабутньо представити споживачам абсолютно новий Tucson 2022 року. Розбудовуючи платформу, задуману компанією INNOCEAN USA, Hyundai, Canvas Worldwide, Marvel Studios Partnerships та Disney CreativeWorks об’єднали зусилля для безпрецедентної співпраці між компаніями, щоб розробити власний контент на підтримку цієї новаторської кампанії.

Джерело: PR News Wire