Pinterest, соціальна платформа, яка вирішила, що більше не хоче класифікуватися як соціальна мережа, враховуючи її постійну спрямованість на електронну комерцію, також вирішила, що більше не буде називати свій клон Stories «Історіями» (чи сторіс).

Натомість Pinterest представляє “Idea Pins”. Це ті самі сторіс, які він тестував протягом останніх семи місяців, але з більш подібним до Pinterest обрамленням.

GIF

Як пояснив Pinterest : “Idea Pins – це еволюція Story Pins, зі свіжою назвою, яка краще відповідає унікальності продукту, який дає можливість творцям ділитися довготривалими ідеями, а не ефемерними історіями. Від сьогодні творці матимуть набір нових видавничих інструментів, включаючи, перші функції для відео, свіжі інструменти для редагування та оновлення, щоб зробити ідеальні шпильки простішими та креативнішими”.

Як ви можете бачити на наведених вище скріншотах, формат Idea Pin виглядає дуже схожим на варіанти Stories, які ви знайдете в інших програмах, і доступні за допомогою бульбашок профілю у верхній частині стрічок користувачів, виділяючи Idea Pins від користувачів, за якими ви стежите, і тих що Pinterest вважає, що вам може сподобатися.

Pinterest Ідея Шпильки

Подібно до Stories, Idea Pins орієнтовані на послідовності коротких відеокліпів, які користувачі можуть прослухати. Кожен окремий кліп може тривати до 60 секунд, тоді як ви можете додати до 20 кадрів до кожної серії Idea.

На додаток до цього, Pinterest також додає нові творчі інструменти для редагування ваших кліпів, включаючи наклейки, озвучку та параметри музики. Pinterest також додав інструмент “режим привидів”, який дозволяє творцям накладати попередній кадр на композитор, допомагаючи керувати переходами вашого відео.

Наклейки Pinterest Idea Pins

Ідеї-шпильки також постачаються із “сторінками деталей”, куди творці можуть додавати додаткові анотації або пояснювачі – наприклад, деталі рецептів чи інформацію про товар, – наприклад, тоді як у відмінність від інших інструментів “Історії”, Ідеї-шпильки також залишаються в профілях користувачів, на відміну від зникнення після 24 годин.

З точки зору відкриття, творці можуть додавати теги тем, тоді як ви також можете позначати інших творців Pinterest, використовуючи їх @name.

Теги Pinterest Idea Теги

Як зазначалося, Pinterest також намагатиметься сприяти збільшенню експозиції Idea Pin, виділяючи нових творців для користувачів, які виявили інтерес до подібних концепцій (на основі тегів та пов’язаних нижче).

Користувачі також зможуть експортувати Idea Pins, які потім можна буде використовувати на інших платформах, із брендом Pinterest.

Pinterest також працює над тегами продуктів, які поки що недоступні, а також запускає нові інструменти аналітики, щоб надати користувачам уявлення про ефективність їхньої ідеї.

Статистика Pin Idea

Окрім домовленостей про іменування, це цікаве доповнення, яке може надати нові можливості для експозиції на платформі.

Це, ймовірно, буде особливо вірно на початку, оскільки Pinterest намагається просувати цей варіант. Справді, раніше Pinterest зважував свій алгоритм, щоб збільшити рівень охоплення та охопити певні типи публікацій.

З огляду на це, мабуть, варто поекспериментувати з функцією та перевірити, як інші користуються цією опцією. Моніторинг інших брендів у вашій ніші може допомогти надихнути ваш власний підхід або пробудити вас до нових ідей, які ви раніше не розглядали.

Але по суті, це Stories on Pinterest, з більшим фокусом на бізнесі / продукті. Що може бути цікавим навіть за межами самої платформи, виділяючи додаткові способи використання формату Stories.

Є кілька цікавих можливостей, які, безумовно, варто подивитися.

Шпильки Idea тепер доступні всім користувачам, котрі мають бізнес-рахунок у США, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Джерело: Pinterest

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.