Перший магазин шведського бренду IKEA в Україні відкрили в форматі City Store в столичному в ТРЦ Blockbuster Mall сьогодні, 1 лютого. 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу першими відвідали магазин та мають ексклюзивну інформацію про перший офіційний офлайн-магазин IKEA в Україні. 

Напередодні, 27 січня, компанія IKEA провела тестове відкриття за участі обмеженої попередньо зареєстрованої аудиторії для технічного випробування магазину і того ж дня повідомила на своїй сторінці в Facebook: “Щасливі повідомити, що 1 лютого IKEA вітатиме покупців у київському city store, що відкриється в Blockbuster Mall. Це перший офлайн-магазин в Україні, й ми з нетерпінням чекаємо початку цього нового розділу в історії IKEA. Магазин працюватиме з 10:00 до 22:00 з суворим дотриманням протиепідемічних заходів, як-то соціальна дистанція, обов’язкове носіння масок, перевірка температури та регулярна дезінфекція приміщення. Відповідно до чинних обмежень, у магазині зможуть перебувати максимум 500 людей одночасно. Заздалегідь дякуємо нашим майбутнім відвідувачам за розуміння й співпрацю”.

За інформацією IKEA, магазин міського формату у Києві пропонуватиме українським покупцям широкий асортимент товарів привабливого дизайну, а також перелік послуг та рішень для дому, які надихають. Таким чином, компанія зможе поділитися своїм масштабним досвідом створення товарів для дому, а також запропонує цифрові рішення, онлайн-покупки та чудові послуги для тих, кому потрібна допомога з доставкою та збиранням товарів вдома.

Основні характеристики нового формату магазину IKEA в ТРЦ Blockbuster Mall:

•  Новий формат, обраний на основі результатів дослідження ринку і вивчення уподобань споживачів.
• Український магазин у Києві стане одним із перших магазинів міського формату IKEA у світі. Серед інших країн, у яких компанія відкриє магазини нового міського формату – Франція, Великобританія, Данія, США і Китай.

• 
Новий підхід IKEA, який полягає у відкритті менших за розміром магазинів міського формату, розташованих у центрі міст, щоб якнайкраще відповідати вимогам споживачів, ставати більш доступними та зручними.

“Наше прагнення – якнайшвидше зробити асортимент товарів для дому ІКЕА доступним для якомога більшої кількості людей; товарів, що поєднують чудовий дизайн, функціональність, форму та доступну ціну. Ми починаємо з магазину міського формату у Києві, тим часом вивчаємо ринок і оцінюємо, як рухатимемось далі”, – заявляє IKEA. 

Окрім фізичного магазину в ТРЦ Blockbuster Mall, IKEA має офіційний онлайн-магазин ikea.com/ua та три точки видачі інтернет-замовлень в Києві: в ТРЦ Rive Gauche, ТЦ Metro на Кільцевій та ТРЦ Lavina Mall.

 

IKEA в Blockbuster Mall 

 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: