Ikea створила цифрову карткову гру – FiftyFifty для Instagram Stories, яка стосується гендерної нерівності в домашній роботі, що поглиблюється з пандемією коронавірусу.

Розроблений спільно з експертом з стосунків Дженні Міллер, FiftyFifty створений для того, щоб надихнути на чесні розмови між парами, домогосподарками, друзями та колегами напередодні Міжнародного жіночого дня.


Ikea просуває запуск через партнерство зі шведською співачкою та активісткою Зарою Ларссон, яка з’являється у відео на YouTube, де пояснюється FiftyFifty. Ці зусилля намагаються зробити гостру, колючу соціальну проблему більш доступною за допомогою гейміфікації соціальних мереж.

Цифрова карткова гра, зосереджена на вирішенні нерівності в домашній роботі. Питання, задані активацією Instagram Stories, прості: учасників просять робити такі речі, як назвати свої улюблені та найменш улюблені домашні справи та скільки годин на тиждень вони витрачають на домашні обов’язки.

Роздрібна торгівля домашніми товарами позиціонує FiftyFifty як “кнопку паузи, яка допомагає нам усім, незалежно від статі”. Ikea висвітлює невиправдане навантаження на жінок та те, як цей дисбаланс посилювався під час пандемії. 

Ikea запускає FiftyFitfy в Instagram Stories в надії, що це залучить споживачів, які витрачають більше часу на прокрутку та перегляди у своїх телефонах.

Мобільні ігри стали важливою частиною маркетингу Ikea, оскільки розважають та залучають більше людей.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: