Нова рекламна кампанія канадського дивізіону рітейлера, в якому IKEA показує фантастичну інтерпретацію улюбленої казки усього світу.

Те, що ви робите у своєму маленькому світі, може змінити весь світ. Дізнайтеся, як ви можете жити трохи стійкіше на IKEA.ca/ABetterWorld

Рекламний фільм створено креативною компанією Rethink, Канада для IKEA.

“В IKEA ми хочемо полегшити вам більш стійке життя вдома. Поки ми як бізнес рухаємось до більш кругової економіки, ви можете зробити окремі кроки, щоб полегшити своє повсякденне життя на планеті. Вибирайте екологічно чистіші товари, такі як енергоефективні прилади, рослинні продукти або зелені меблі. Візьміть участь у переробці пластику або, якщо ви амбітні, киньте виклик собі, щоб досягти нульових витрат вдома. Вибір за вами”, – йдеться у повідомленні креативної кампанії.

Джерело: IKEA Canada

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: