Офіс IKEA Україна оголосив про близьку дату запуску роботи офіційного інтернет-магазину ikea.com/ua.

Онлайн-платформа наповнюється товарами з цінами у гривнях. Зараз заявлено про доступність до замовлення 3600 товарів бренду IKEA. Товари вже на складах в Україні. Проводяться останні тестування перед запуском. 

Щиро вітаємо на бета-версії офіційного веб-сайту IKEA Україна! Заходь, щоб ознайомитись з більш ніж 3600 товарів для дому, які покликані допомогти втілити нашу місію – створити краще життя для багатьох людей в Україні. Функція покупки буде активована незабаром, коли ми запустимо повноцінну версію веб-сайту. Сподіваємося, що ви здорові та в безпеці, і з нетерпінням чекаємо, аби відкрити наші цифрові двері якнайшвидше.

Ikea Україна

Джерело: ikea.com/ua/

Підписуйтеся на сторінку компанії у Facebook, щоб бути у курсі всіх новин – IKEA Україна

Щодо відкриття фізичних магазинів IKEA Україна, зараз немає офіційних уточнень. У мережі поширюється коментар інсайдера, який оголосив про відкриття після карантину першого магазину в ТРЦ Blockbuster Mall, площею понад 6 тисяч кв м.

Однак, треба дочекатися офіційних даних від компанії, скоро-дуже скоро все стане відомо 😉 А поки можна надихатися креативними ідеями від дизайнерів IKEA (тут)

 

Джерело фото: IKEA

Читайте більше: