IKEA збирає бали за успішний ситуативний маркетинг з пляшками для/від Кріштіану Роналду. 

Після того, як капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду через своїх дії з пляшками «Coca-Cola» потрапив в новинні хроніки, мережа IKEA вміло обіграла ситуацію. Шведський меблевий гігант випустив пляшку для води під ім’ям португальського нападаючого – Cristiano.

Нагадаємо, перед спілкуванням з журналістами Роналду відсунув поставлені перед ним дві пляшки «Кока-Коли», залишивши перед собою лише пляшку води. «Ось що треба пити», – сказав португалець, показавши здоровий приклад глядачам.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Magazingiller (@magazingiller)

Багаторазова скляна пляшка Korken, яка була доступна для покупки в IKEA і раніше, тепер називається Cristiano, принаймні в публікації канадського підрозділу IKEA в Instagram. «Виключно для води», – свідчить підпис до фотографії.

Після дій Роналду ЗМІ навіть написали про те, що португалець обрушив вартість акцій «Coca-Cola», що коштувало компанії 4 мільярдів доларів капіталізації. Втім, дана інформація незабаром була спростована.

“Коли найбільша зірка футболу Кріштіану Роналду сказав світові “Пити воду” замість Coca-Cola, він зробив це за допомогою пластикової пляшки. Тож IKEA перейменувала свою бестселерну багаторазову пляшку в “Кріштіану”, щоб допомогти світові пити воду стабільно”, – Rethink Canada.

Джерело: Ads of The World

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: