Про нову кампанію материнської компанії IKEA в Лондоні про важливість сну для здоров’я та імунітету під час кризи. 

Якісний сон омолоджує і заряджає нас енергією, а через його брак з різних причин — плачу дітей, безсоння, занепокоєння через ризик зараження Covid-19 або через старі-добрі посиденьки з друзями — ми можемо почуватися жахливо, похмуро і знесилено, особливо тривожно підхоплюючись невиспаними вранці. 

Брак спокійного сну також може призвести до того, що ми виглядаємо трохи старшими за наші роки, з опухлими обличчями і темними колами під очима, що змушує щоразу турбуватися про те, як приховати ці ознаки після безсонної ночі.

Для просування лінійки продуктів для сну материнський лондонський офіс IKEA створив креативну кампанію під назвою “Tomorrow starts tonight” (переклад з англійської — Завтра починається сьогодні), щоб привернути увагу до переваги сну над будь-якими допоміжними засобами для енергії, до яких звикли звертатися люди в стресі, щоб компенсувати його відсутність— енергетичні напої, дорогі косметичні креми та добавки.

Ось, наприклад, здається, перед вами енергетичний напій, але його вміст — це простирадло IKEA з нагадуванням про те, що сон підвищує вашу енергію.

 

На іншому плакаті з відкритої баночки косметичного крему визирає ковдра IKEA та повідомляє: «Сон. Найбільш природний засіб проти старіння.”

Останній плакат показує пляшку вітамінних добавок, залишену відкритою з подушками, а не таблетками, розкиданими по поверхні. Напис на пляшці: «Сон. Природньо доповнює фокус і пам’ять».

Ця креативна кампанія з серією провокаційних плакатів проходитиме у Великобританії та Ірландії.

Credits:
Client: Ikea U.K and Ireland
Strategy: Mother
Creative: Mother
Production company: The Miss Jones Agency
Photographer: Amy Currell
Stylist: Amy Friend
Model making: Andy Knight Ltd

Джерело: IKEA, Adweek

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: