Компанія Instagram заявляє, що розпочне класифікацію оригінального та повторно розміщеного контенту. 

Instagram, що належить Facebook, вніс зміни у свій алгоритм після того, як група його співробітників скаржилася на те, що під час конфлікту в секторі Газа пропалестинський контент не можна було переглянути користувачам. Як правило, Instagram публікує оригінальний контент у своїх матеріалах перед тим, як повторно опублікувати контент, але зараз він почне надавати однакову вагу обом, підтвердила компанія редакції The Verge у неділю.

Проблема з модерацією контенту

Як повідомляли BuzzFeed News та Financial Times, група співробітників Instagram виступила з численними зверненнями щодо контенту, який зазнав цензури автоматизованої модерації Instagram, наприклад, повідомлень про помилково видалену мечеть Аль-Аска. Працівники не вірили, що цензура була навмисною, повідомляє FT, але один із них сказав, що “поміркованість у масштабі є упередженою щодо будь-яких маргіналізованих груп”.

Зміна не лише у відповідь на занепокоєння щодо пропалестинського контенту, заявив представник Facebook в електронному листі до The Verge, але компанія усвідомила, як функціонував додаток, – пускаючи публікації, які, на її думку, турбуються про своїх користувачів. вважати, що це придушує певні точки зору або теми. “Ми хочемо бути по-справжньому зрозумілими – це не так”, – сказав прес-секретар. “Це стосується будь-якої публікації, яка повторно публікується в історіях, незалежно від того, про що йдеться”.

Протягом останніх кількох тижнів Twitter, Facebook та Instagram критикували, як вони з’явились – або не з’явились – контент навколо конфлікту між Ізраїлем та Палестиною. Раніше цього місяця Twitter обмежив обліковий запис палестинського письменника, що пізніше, за його словами, було зроблено “помилково”. І Instagram в кінцевому підсумку вибачатися після того, як багато акаунтів були не в змозі розміщувати палестино-пов’язаний контент в протягом декількох годин 6 травня, і цей крок глава Instagram Адам Моссера у своєму твіттері назвав – «технічною помилкою».

Модерація сторіз

В Instagram кажуть, що неодноразово чули від користувачів, які стверджують, що їх більше цікавлять оригінальні сторіз від близьких друзів, ніж люди, які надають спільний доступ до фотографій та публікацій інших людей. Ось чому він надав пріоритет оригінальним сторіз, зазначив речник.

“Але кількість – не тільки зараз, але і в минулому – зросла, скільки людей повторно обмінюються публікаціями, і ми спостерігали більший вплив, ніж очікувалося, на охоплення цих постів”,–  заявив речник. “Сторіз про те, що повторно публікується в стрічках, не потрапляє в зону охоплення, яку люди очікують від них, і це не є хорошим досвідом”.

Прес-секретар додав, що Instagram все ще вважає, що користувачі хочуть бачити більше оригінальних сторіз, тому розглядає, як сфокусувати сторіз на оригінальному контенті за допомогою нових інструментів.

Джерело: The Verge

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.