Instagram додав кілька нових функцій, які допоможуть користувачам відсвяткувати місячний Новий рік, зокрема нові тематичні наклейки та користувацький ефект AR.

 

Наклейки Instagram Місячний Новий рік

 

Нові наклейки присвячені Року Тигра з мистецтвом Офелії Панг з Гонконгу. Наклейки – це простий спосіб відзначити подію, яка відзначатиметься з 31 січня по 15 лютого.

Крім того, Instagram також додав ефект доповненої реальності #MyLNY2022, який надає інший спосіб залучення до святкування.

Насправді в додатку доступний ряд ефектів місячного Нового року, які ви можете знайти, скориставшись опцією пошуку в кінці каруселі ефектів. Минулого року Instagram випустив подібний набір інструментів для місячного Нового року, який є частиною його ширшої спрямованості на максимізацію взаємодії з культурними подіями.

 Як пояснив керівник Instagram Адам Моссері: «Коли справа доходить до святкування культурних моментів, ми хочемо бути платформою, де творці демонструють свою роботу.”

Демонстрація творчості – це те, де Instagram все більше прагне вирівняти себе, оскільки він працює, щоб відрізнити додаток від TikTok, який більше заснований на спільному самовираженні та поширенні мемів. Якщо Instagram зможе приділяти більше уваги творчим результатам, то це може стати способом спертися в зростаючу рух Web3, в якому, теоретично, творці могли б краще винагороджуватися та відзначатися за свою роботу.

Ці інструменти для місячного Нового року демонструють мистецтво деяких творців, але ширше бачення Instagram полягає в тому, що він може бути кращим, щоб забезпечити платформу для більшої кількості художників таким же чином, що може допомогти йому відновити свій імпульс перед сильним конкурентом – TikTok.

Ви можете перевірити інструменти Instagram для місячного Нового року в додатку.

Джерело: Instagram

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com

Життя-буття 24/7 😅 Тільки маска мала б бути не з щуром, а папужкою 🦜

♬ оригинальный звук – 🫀

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: