Instagram розширює свій набір інструментів, подібних до TikTok, додаючи можливість зробити ремікс на всі відео, які люди публікують у програмі, а не тільки Reels, розширюючи ваші можливості для творчого реагування та взаємодії.

 

Інстаграм відео ремікс

 

Як ви можете бачити тут, тепер, коли ви переглядаєте будь-яке відео в Instagram, ви зможете натиснути опцію «Зробити ремікс цього відео», щоб створити власний погляд на нього, полегшуючи більш загальне споживання відеоконтенту в додаток.

Користувачі також можуть вимкнути ремікси в налаштуваннях відео.

Інстаграм відео ремікс

 

Ідея

Як пояснює Instagram: «Remix дає вам можливість реагувати на творчі відео, якими щодня публікуються в Instagram, і заново винаходити їх, співпрацювати з іншими та бути відкритими для нової аудиторії. Ми в захваті від того, як наша спільнота прийняла Remix в Reels, і ми сподіваємося, що ця нова функція надасть людям нові способи співпраці, продемонструвати свою творчість і знайти натхнення в яскравому різноманітті відео, які щодня публікуються в Instagram.”

У березні минулого року Instagram додав опцію реміксу Reels, і ця нова функція значно розширить кількість відеоконтенту, який люди можуть використовувати для створення власних відповідей та творчих підходів, що, знову ж таки, спирається на основний варіант використання TikTok.

Одним з найбільших елементів успіху TikTok був контент, який брав участь, і, по суті, дозволяючи користувачам робити меми, а не просто споживати їх.

Меми стали ключовим інструментом спілкування для молодого покоління, забезпечуючи простий, привабливий спосіб висловити своє ставлення до різних проблем дня. Але поки не з’явився TikTok, використання мемів було обмеженим, оскільки ви не могли легко створювати ремікс або повторно поділитися мемом для інших цілей.

Але TikTok змінив цю динаміку, по суті зробивши меми учасниками, дозволивши всім користувачам не тільки споживати, але й повторювати кожен з урахуванням тенденції. Це логічне розширення культури мемів, хоча жодна платформа не змогла використати її так, як TikTok.

Ось чому Instagram прагне ввійти в те саме. І хоча надання опцій, подібних до TikTok, швидше за все, допоможе Instagram утримати частину своєї аудиторії та зупинити її міграцію на TikTok, це все ще не найкращий спосіб для платформи відновити своє лідерство в просторі та відновити зв’язок з молодою аудиторією, відповідно до заявленої Meta амбіції рухатися вперед.

Оскільки копіювання функцій незмінно означає, що ви відстаєте на крок – ви не можете скопіювати щось, якщо це вже не робить інша платформа, а якщо інша платформа вже робить це, то ви вже втратили тенденцію.

Погляд на ситуацію

Молоді користувачі будуть тяжіти до платформ, які ведуть останні тенденції. Наприклад, Snapchat лідирував у розробці ефемерного контенту, Instagram колись був місцем для найновіших візуальних інструментів і дисплеїв. TikTok тепер є лідером з коротких інтерактивних кліпів, і якщо Meta справді хоче знову завоювати їх, їй потрібно буде стати більш оригінальним за допомогою своїх доповнень, надаючи нові, обов’язкові для перегляду та необхідні способи взаємодії і займатися.

Велика частина цього фокусу, ймовірно, повертається до його майбутнього метавсесвіту, але Instagram все-таки розвивається, коли інші платформи змінюються, і представляючи принаймні деякі нові інструменти та параметри, які не були зірвані з іншого популярного додатка.

Але, як зазначалося, він повинен працювати, принаймні до певної міри, тому що він продовжує це робити, оскільки TikTok зараз є відділом розробки продуктів для Instagram.

Можливо, його майбутні параметри відображення NFT змінять це, або, можливо, IG розробляє щось інше для відеоконтенту. До цього часу ми маємо більше функцій реплікантів, які можуть допомогти покращити загальну залученість, але, ймовірно, не підвищать довіру до нього та лідерство.  

Джерело: Instagram, SMT

 

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com В українському TikTok нарешті з’явився тег локації! 🥳 #tiktok #лайфхак #україна #маркетинг #smm ♬ Jenny (I Wanna Ruin Our Friendship) – Studio Killers

Послуги PRO Ідеї