Платформа прямих трансляцій Instagram Live прискорює популяризацію покупок у прямому ефірі як засобу охоплення споживачів за допомогою тритижневої події у вересні, яка з цікавістю отримала назву 10+ днів покупок у прямому ефірі.

На заході будуть представлені бренди моди (Outdoor Voices), краси (Aveda), спорту (Hologear) та способу життя (Peloton), які включатимуть товари від таких брендів, як «Rare Beauty» Селени Гомес, а також таких зірок, як Кейсі Масгрейвс та Ліл Яхті .

Подія допомагає Instagram сприяти невимушеному та неформальному досвіду покупок у прямому ефірі. Це також спосіб для споживачів отримати доступ до ексклюзивних релізів, перш ніж вони стануть доступними для широкої публіки. Відвідавши новий пункт призначення в прямому ефірі на вкладці “Магазин” Instagram, споживачі можуть переглядати VIP -розмови та вистави та спілкуватися безпосередньо зі знаменитостями, художниками та творцями.

Раніше Instagram Live співпрацював з іншими брендами для проведення подій у прямому ефірі. Нещодавно World Wrestling Entertainment використовувала Instagram Live для продажу ексклюзивних товарів напередодні події SummerSlam. На початку цього року LG Electronics проводила подібну пряму трансляцію з різними впливовими людьми, які грали в ігри, проводили уроки щодо продуктів і, можливо, найголовніше для бренду, пропонували обмежений час доступу до продуктів LG.

“10+ днів живих покупок” триватиме з 1 по 19 вересня разом з Rare Beauty та Селеною Гомес о 16:00 EDT

Як пояснює Instagram: «Мода, краса, музика та спосіб життя поєднуються як ніколи разом з 10+ днями покупок у реальному часі Instagram. З 1 вересня люди можуть налаштуватися на інтимні події з Селеною Гомес, Кейсі Масгрейвс, Ліл Яхті та іншими гостями -сюрпризами. Події дають вам доступ до свіжих релізів, пропозицій та ексклюзивних товарів лише в Instagram”.

Користувачі зможуть налаштуватись на ці події, відвідавши нове місце призначення “Наживо” на вкладці “Магазин”-виділене місце в межах покупок у Instagram для конкретних комерційних потоків.

Поєднання ексклюзивних продуктів та можливість спілкування зі знаменитостями в режимі реального часу, без сумніву, приверне увагу широкої аудиторії, що надасть Instagram ідеальну можливість продемонструвати свої нові можливості електронної комерції напередодні святкового поштовху.

Протягом останніх двох років комерція була одним з основних напрямків роботи програми, починаючи з появи магазинів Instagram, які Facebook швидко відстежує, щоб зачепити зміну електронної комерції, спричинену пандемією. Більш широка картина полягає в тому, що зрештою кожне зображення та відео Instagram стануть доступними для покупки, а творці та/або системи Facebook позначатимуть пов’язані елементи у кожному кадрі, що потім призведе до нової звичної поведінки, яка буде бачити все більше людей регулярно здійснюйте покупки в Instagram, надаючи нові можливості монетизації програми.

Справді, це був би ідеальний сценарій для всіх соціальних додатків, і кожна платформа зараз різними способами досліджує свій власний потенціал електронної комерції, оскільки вони прагнуть розширити поведінку користувачів та надавати брендам більший стимул до збільшення присутності та залежності від їхні програми.

І Facebook, і YouTube лідирують у розпізнаванні об’єктів у відеокліпах, при цьому YouTube вже експериментує з автоматизованими тегами об’єктів, які згодом можуть забезпечити більш прямі параметри продуктів, пов’язані з кожним кліпом. Facebook досліджує те ж саме, і з ростом інтересу до покупок у прямому ефірі, він додатково працює над новими варіантами демонстрації потоків, що ще більше розширює активність покупок у додатку.

Дійсно, згідно з власним дослідженням Facebook, опублікованим на початку цього року, споживачі все більше прагнуть випробувати покупки в режимі реального часу, 89% людей виявили інтерес до цього варіанту.

Статистика покупок у Facebook Live

Поєднайте цей інтерес із популярними знаменитостями, і ви, ймовірно, станете переможцем, і буде цікаво подивитися, яку відповідь отримає Facebook на свої нові торгові події, і як це потім керуватиме їх підходом до покупок у прямому ефірі .

Джерело: Instagram

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: