У рамках свого ширшого переходу до відеоконтенту, щоб максимізувати залучення користувачів, Instagram тестує дві нові опції, які додатково інтегрують його різні відеофункції, після злиття IGTV у його ширшу пропозицію Instagram Video.

По-перше, Instagram тестує нові, більш тривалі завантаження відео в Stories, при цьому відео тривалістю до хвилини більше не розрізаються на менші шматки.

 

Довші відео Instagram у сповіщенні Stories

Як ви можете бачити на цьому знімку екрана, опублікованому дослідником програми Алессандро Палуцці, це нове сповіщення наразі знаходиться у серверній частині додатка Instagram, яке в кінцевому підсумку попередить користувачів про оновлення.

Це, по суті, дозволить вам завантажувати повні ролики Reels до ваших Stories. У липні тривалість роликів Reels була подовжена до 60 секунд, і з цим розширенням Stories це означатиме, що ви можете просто завантажувати весь свій ролик у Stories або замість певного каналу Reels.

Це може зробити це друге оновлення в тестуванні дещо застарілим.

 

Обмін історіями в Instagram

 

Як ви можете бачити на цьому прикладі, опублікованому Ахмедом Ганемом (і опублікованим Меттом Наваррою), Instagram також тестує нову опцію, яка буде перенаправляти користувачів на повні ролики Reels із Stories, коли ви також ділитеся своїми Reels в Stories.

Це оновлення покликане підвищити обізнаність з різними відеоінструментами програми та об’єднати їх усі разом, що є справжньою, ширшою метою Instagram, оскільки він все більше віддаляється від коренів «квадратного обміну фотографіями».

Ще в січні керівник Instagram Адам Моссері повідомив про майбутню консолідацію відеопродуктів додатка з метою оптимізації створення та процесу створення контенту, а також скорочення різних інструментів платформи.

Як сказав Моссері Decoder: «Ми шукаємо спосіб, як ми можемо – не лише за допомогою IGTV, а й у всьому Instagram – спростити та об’єднати ідеї, оскільки минулого року ми зробили багато нових ставок. Я думаю, що цього року ми повинні повернутися до нашої зосередженості на простоті та майстерності».

Велика частина обговорень у цьому чаті з подкастами була зосереджена на проблемах, які ставить перед собою TikTok, і тому, як Instagram намагався адаптуватися. Моссері зазначив, що TikTok став лідером на багатьох фронтах, і з тих пір він продовжує розширюватися.

Ось чому ці нові тести мають сенс

Завдяки оптимізації програми Instagram буде легше зосередити увагу на ключових елементах, які стимулюють найбільше залучення в програмі, зокрема Stories та Reels, а також розширити аудиторію для обох за допомогою інтегрованої презентації.

Що також зменшує диференціацію між ними. Але в цьому і полягає суть – в ідеалі користувачі Instagram зрештою зможуть увійти в систему та побачити єдиний потік найцікавішого вмісту в додатку, отриманий з різних форматів і відповідний їхнім інтересам, що потім розширить пул вмісту, який алгоритми Instagram можуть використовувати для залучення користувачів.

У TikTok ви відкриваєте стрічку «Для вас» — повноекранний, захоплюючий, нескінченний потік відео, які вибрав для вас алгоритм. Потім ви можете переключитися на стрічку «Підписки» (менш цікаву) або відображення в прямому ефірі, верхній вміст кожного в будь-якому випадку увійде у ваш канал «Для вас», і ви зможете здійснювати пошук на основі тенденцій та ключових слів.

Скріншоти TikTok

 

Це просто, зрозуміло і гарантує, що кожен найкращий і найцікавіший контент буде виділено кожній людині під час кожного входу.

В Instagram ви повинні використовувати спеціально для Stories та Reels, і хоча Explore може бути корисним для перегляду, він не відображається в попередньому потоці, як контент відображається в TikTok.

Це проблема, яку прагне вирішити Instagram, зменшивши тертя, плутанину та розширивши широту контенту, який його система може вибрати, щоб тримати вас приклеєними до програми.

Ось чому, врешті-решт, ми побачимо кінець традиційної стрічки Instagram, у якій основним акцентом стануть Stories та Reels, у спрощеному відображенні. Вихід IGTV був лише початком, і ці нові тести вказували на наступний етап повної інтеграції контенту в програму.

Ми будемо тримати вас в курсі будь-якого прогресу.

Джерело: Instagram, SMT

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Як працюють піарники в Україні 😵‍💫

♬ оригинальный звук – Bella🧃

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: