Рейтинг 25 найбільш активних маркетингових компаній в Україні в Instagram у травні 2021. 

Вага SMM-просування, цінність реклами та вартість діджитал-маркетингу в Україні зростає. У травні Instagram та Facebook викидували чималі вибрики, збиваючи з пантелику навіть досвідчених маркетологів. Тому у човні нестабільності опинилися не тільки бренди, а й маркетингові та діджитал-компанії. Що з цього вийшло, можна побачити у рейтингу українських маркетингових компаній у травні 2021 за кількістю підписників. Адже якби там не було, на цей фактор користувачі, конкуренти та ринок звертають найбільшу увагу. 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу  аналізує активність маркетингових компаній України в Instagram, використовуючи різні методики (інформацію від компаній, пошук, рекомендації, зовнішні професійні програми), щоб вибрати сторінки з найбільшою кількістю підписників.

*Якщо ви не знайшли свою компанію в нашому списку, зверніться листом на  info@proidei.com, ми розглянемо статистику і додамо вас до рейтингу. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.