За останні п’ять років Instagram став одним з ключових каналів соцмедіа для просування бренду, і все більше людей тепер звертаються до додатка за натхненням, відкриттям і дедалі більше варіантами прямих покупок.

Це означає, що зараз для багатьох брендів Instagram є ключовим чинником, але максимізація вашої присутності в Instagram може бути складною, оскільки зростаюча боротьба за увагу в додатку ускладнює виділення, залучення нових підписників та посилення обміну повідомленнями.

Отже, які найкращі способи підходу до маркетингу Instagram у 2021 році, і як ви можете покращити свою стратегію публікацій та присутність?

Емілі Рід, керівниця з маркетингу продуктів для малого бізнесу в Instagram поділилася порадами щодо деяких ключових елементів публікації та просування в Instagram.

 

Які рекламні елементи зараз найкраще відгукуються в Instagram?

Кожна поверхня в Instagram може допомогти вам зробити щось інше, і коли ми разом, ми бачимо, як компанії створюють спільноти лояльних клієнтів.

Однією з переваг використання Instagram є різні поверхні, за допомогою яких ви можете звертатися до своїх шанувальників, спільноти та клієнтів різними способами. Ви можете використовувати Reels для створення коротких, розважальних відеороликів та збільшити ймовірність того, що ваш бренд будуть виявлені людьми, які не стежать за вами. Ви можете використовувати Історії (сторіз) для спілкування зі своєю аудиторією різними способами – від демонстрації кліпів за кадром до опитування своїх послідовників та взаємодії з ними, щоб краще зрозуміти, що вони хотіли б бачити.

Ми рекомендуємо максимально експериментувати, щоб знайти ваш діючий  спосіб. Те, що в кінцевому підсумку стає хітами, часто є результатом того, що компанії та творці перероблюють і випробовують щось нове. 

 

Що є ключем до ефективної маркетингової стратегії Instagram?

Сьогодні понад 90% людей стежать за бізнесом в Instagram. Люди приходять в Instagram, щоб надихатися та відкривати для себе те, що їх цікавить, зокрема контент від брендів, тому компанії повинні використовувати це на свою користь. 

Наша найбільша порада – експериментувати!

Спробуйте скористатися різними поверхнями та безкоштовними інструментами в Instagram, щоб зв’язатися та створити аудиторію, незалежно від того, чи це використання історій для показу за кадром, Instagram Live для спілкування або таких інструментів, як теги “Покупки” для стимулювання прямих продажів. 

З огляду на зміну тенденції до електронної комерції, нещодавно ми додали нову вкладку «Магазин»  на головній панелі навігації, тож одним натисканням люди можуть робити покупки в Instagram Shop за останніми тенденціями від творців та брендів. Ми також представили покупки в Reels та IGTV, щоб дати людям можливість робити покупки в момент натхнення. Компанії повинні використовувати ці інструменти для безпосереднього стимулювання збуту продукції. 

Які хороші приклади брендів, які досягають значних результатів за допомогою маркетингу в Instagram?

@halfdays  – невеликий бренд DTC, започаткований олімпійською лижницею, якій важко було знайти відповідний одяг для жінок, створений жінками.

Півдня

Як пояснює засновниця компанії Кайлі МакКіннон: «Багато брендів гірськолижного одягу використовують метод «зменшуй і додай рожевий» – візьми чоловіче спорядження, зменш його і додай щось на зразок квіткового візерунка». Замість того, щоб скорочуватися і рожевуватись, команда шукає натхнення у власних шафах, в результаті чого виходять мінімалістичні твори нейтральних відтінків та розмірів.

@HillHouse  – жіночий малий бізнес, побудований на сукнях, який був проривним у всьому Instagram минулого року.

@ultraviolet.nyc  –  невеликий, чорношкірий жіночий магазин, що спеціалізується на прикрасах ручної роботи. Instagram допоміг їм підвищити обізнаність і охопити клієнтів,  яким подобається її робота, які в іншому випадку могли б її не знайти.

Ультрафіолет в Instagram

 

Якою була б ваша найкраща порада для тих, хто починає з реклами в Instagram?

Ми спростили малим підприємствам процес розміщення реклами в Instagram безпосередньо в додатку, використовуючи нашу функцію Promote. Ми знаємо, що у малого бізнесу часто не вистачає часу та ресурсів. Наші варіанти оголошень розроблені таким чином, щоб допомогти їм легко охопити аудиторію, яка, на нашу думку, може зацікавитись їхніми продуктами чи послугами.

Ми заохочуємо компанії намагатися мислити як творець під час створення реклами – будьте скупими, експериментальними та черпайте натхнення з трендового контенту та ефектів на платформі.

Джерело: SMT

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Лайфхак 🔥 Як отримати доступ до Reels в Україні та завантажити перше відео ➡️ ##instagram ##reels ##smmукраина ##smm ##proідеї

♬ оригінальний звук – proidei.com

Читати більше: