Instagram дійсно хоче, щоб користувачі знімали і публікували більше Reels, щоб зупинити перехід користувачів в TikTok.

Останнім прикладом цього в дії є новий тест з легким перетворенням Instagram Stories у ролик Reels.

Найцікавіші ролики Instagram

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, опублікованому дослідником додатків @WFBrother, деякі користувачі тепер бачать опцію у своїх сторіз Instagram, коли вони можуть натиснути на піктограму Reels, щоб перетворити сторіз на короткий ролик Reels. Потім цей процес дає змогу синхронізувати ролик з музикою, надаючи абсолютно новий спосіб створення контенту Reels.

Це матиме певну цінність, оскільки це ще один спосіб переробити ваші найкращі публікації та підвищити ваше загальне залучення до Instagram. Але справжнім поштовхом, здається, є бажання заохотити більше людей публікувати більше Reels, що потім дасть Instagram більше кліпів для каналу Reels, щоб підвищити залучення користувачів, а також залучити більше творців Reels. І якщо ви досягнете багато залучення, ви, безсумнівно, опублікуєте більше роликів і побачите ще більше залучення – доки сама концепція TikTok не стане далеким, нечітким спогадом.

Здається, це надія. Керівник Instagram Адам Моссері неодноразово повторював, що відеоконтент буде ключовим фактором для руху вперед IG, зокрема Reels буде центральним елементом.

За словами Моссері в грудні: «Ми збираємося подвоїти нашу увагу на відео та об’єднати всі наші відеоформати навколо Reels»

Це має сенс, оскільки Reels вже зростає і стає найбільшим фактором зростання залученості в додатку у 2022. Але чи достатньо це добре, щоб тримати користувачів подалі від TikTok? Чи він навіть такий хороший, як TikTok у тому, що він робить? Це має бути?

Також відомо, що Instagram також проводить тест з довшими роликами Reels, збільшуючи їх тривалість до 90 с. Це може ще більше розширити ваші опції Reels, а також сприяти постійній інтеграції колись різних параметрів відеопрограми.

Джерело: SMT

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

@proidei.com Совість покинула чат 🙈 #smmукраина #таргетологукраина ♬ Captain – Nutcase22

Читати більше: