Директор Instagram Адам Моссері окреслив цілі популярної соціальної мережі на 2022 рік.

«Ми думаємо про те, хто ми, що ми цінуємо і на які зміни ми хочемо вплинути у світі», – сказав Моссері.

 

Моссері сказав, що Instagram подвоїть фокус на відео в 2022 році

2021 рік уже був зосередженим на відео з новою вкладкою відео, новими інструментами для творчості та функціями Reels в алгоритмі. Очевидно, у 2022 році на платформі з’явиться більше функцій для відео. «Ми збираємося подвоїти увагу на відео, ми більше не просто програма для обміну фотографіями, ми об’єднаємо всі наші відеоформати навколо Reels та продовжимо вирощувати цей продукт», – сказав Моссері.

Крім того, Моссері оголосив, що Instagram розширить свою роботу над прозорістю

У 2021 році звинувачення, якими інформатор Френсіс Хауген поділився з пресою та Сенатом щодо програми Instagram, похитнули репутацію компанії. Не звертаючись безпосередньо до критики, він сказав, що Instagram працюватиме над розширенням особистого контролю та прозорості. «Ми вважаємо, що важливо, щоб люди розуміли, як працює Instagram, чи збираються вони перетворити його на те, що вони хочуть, або що для них найкраще», – сказав він. 

Ще одна функція, на якій компанія зосередиться у 2022 році, — це обмін повідомленнями

Моссері описує обмін повідомленнями як основний спосіб спілкування в Instagram. Вкладка обміну повідомленнями, яка отримала багато функцій від запису голосу до групових відеочатів, з’явиться з новими функціями в 2022 році.

У 2022 році Instagram також продовжить центрувати виробників контенту

Моссері заявив, що хоче дати можливість усім авторам контенту, від брендів і компаній до окремих осіб, отримувати дохід від Instagram. У цьому контексті здається, що буде запущено набагато більше інструментів монетизації, якими зможуть скористатися автори контенту в Instagram.

Джерело: Instagram

 

@proidei.com

Хто лайкне, той отримає підвищення зарплати у 2022 😉🤑💫🥂🍾🎄

♬ All I Want for Christmas Is You – Mariah Carey

 

 

Читати більше: