Папка “Нещодавно видалені” буде зберігати видалені публікації протягом 30 днів, що дозволить користувачам відновлювати публікації у випадку помилкового видалення. 

Як це працює? Фотографії, відеозаписи та сторіз, які ви вирішите видалити, негайно видаляються з вашого облікового запису та переміщуються до папки “Нещодавно видалені”.

Видалені історії, яких немає у вашому архіві, залишатимуться в папці до 24 годин. Все інше буде автоматично видалено через 30 днів.

Аби захистити персональні дані та безпеку в соціальній мережі від хакерів, користувачі мають підтвердити, що є законними власниками облікових записів, коли остаточно видаляють або відновлюють вміст із “Нещодавно видалених”.

Аби отримати доступ до папки, яку нещодавно видалили, потрібно:

1. Спочатку оновити програму Instagram до останньої версії.

2. Далі ви зможете отримати доступ до папки, перейшовши за адресою:

Налаштування> Обліковий запис> Нещодавно видалені. 

3. Звідти ви можете назавжди видалити та / або відновити будь-які публікації, як вважаєте за потрібне.

Ця функція від Інстаграму – зручне доповнення та забезпечення додаткового захисту і збереження публікацій.

 

Джерело: Instagram

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: