Які фото в Instagram лайкають найбільше. 

Кожен блогер та SMM-ик щодня старається дивувати свою аудиторію: цікавий текст, детальні Stories та… багато фото! Створення стильної стрічки Instagram, цікаві ракурси, модні фільтри й популярні фоточеленджі вимагають немало часу. Але що з цього є справді дієвим?

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу поспілкувалися з Максом Возненком, власником інтернет-маркетингової компанії Fish Digital, щоб з’ясувати, які фото справді користуються популярністю в Instagram. 

 

Максиме, розкажіть, будь ласка, детальніше, як Ви досліджуєте “ринок” Instagram фото? 

Завжди під час запуску проєктів і формуванні візуальної стрічки для наших клієнтів ми рівняємось на закордонні аккаунти, шукаємо найкращих представників, і у кожного “збираємо” найцікавіше, що можна було б реалізувати у нас.

 

Який фотоконтент зараз користується найбільшою популярністю? 

Максимально нативний, а не постановний чи глянцевий. Більше природності та  шорсткості. 

 

Чи обов’язково його урізноманітнювати? 

Звичайно, контент має бути різноманітний. Якщо це бізнес-профіль: загальне фото, детальне фото крупний план, емоційне та серйозне тощо. Якщо це особистий профіль з людьми та без, фотонастрій, предметні фото.

 

Який алгоритм створення якісного фото? 

Ви маєте працювати над надивленістю: стати постійним глядачем крутих, естетично пропрацьованих аккаунтів та стежити за новинками Pinterest. 

Перед створенням візуальної розкладки на місяць, ви шукаєте референси у різних джерелах і компонуєте з них ТЗ відповідно до вашої стратегії чи концепції, і далі вже за цим завданню робите фотосесію. Тоді під час створення фото ви зможете опиратись на цей план і досягнути поставленої мети.

 

Якою має бути стрічка Instagram?

Зараз вже не модно робити стрічку в одному стилі, обробляти всі фото одним пресетом. Це дурний тон у 2021.

Зараз актуальні ті стрічки Instagram, у яких більше різноманітності та природності, менше обробки. Також зауважте, що зараз всі дивляться на конкретний один пост, ніж на загальну стрічку в цілому.

 

Яких помилок припускаються блогери-початківці під час створення фото для Instagram?

Вони намагаються когось копіювати, замість того, щоб створювати свій індивідуальний стиль. Зараз користувач дуже розумний і балуваний. Одразу зчитує звідки “вкрадена” ідея, у якого блогера це було опубліковано раніше.

Початківці думають, що блогерство це просто, і що це “кнопка бабло”. А це кропітка праця кожного дня, стресостійкість, креативність та відсутність особистого простору.

 

Розкажіть про блогерів та фото, які Вам подобаються найбільше?

Наприклад, Олександр Ладанівський.

 

Обожнюю тему подорожів, плюс він крутий фотограф. Тому від його профілю отримую естетичне задоволення. 

 

Ваші лайфхаки, як створювати якісний фотоконтент для Instagram

•  Протирайте камеру перед фото!
•  Підписуйтесь на круті аккаунти: ваша стрічка оновлень має надихати робити вас все гарно.
•  Шукайте гарні ракурси, гарні деталі, які не бачить звичайне око.
•  Якомога більше практики. Щоб народився один фотошедевр потрібно відзняти не одну тисячу знімків.
•  Підпишіться на лідерів думок, які спеціалізуються на візуальному оформленні, від них ви знатимете, що в тренді, і як краще подавати креативними кадрами.

Розмовляла Галина Гоцалюк.

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: