Instagram додає нові елементи до своїх інструментів брендового контенту, щоб максимізувати їх охоплення та результати.

Instagram анонсував деякі нові оновлення своїх інструментів брендового контенту, які розроблені для подальшого підвищення прозорості, а також полегшують брендам та творцям управління запитами та схваленнями брендового контенту.

Брендовий вміст Instagram

Додавання до двох брендів в маркуванні “платне партнерство”

По-перше, Instagram тепер дозволить творцям позначати до двох брендів в одній частині брендового контенту, розширюючи можливості для пов’язаних рекламних акцій.

Це забезпечить додатковий перехресний рекламний потенціал у ваших кампаніях в Instagram – і що важливо, Instagram також зазначає, що кожен бренд зможе побачити інший, перш ніж схвалювати будь-яке інтегроване повідомлення.

Публікація брендованого контенту до схвалення бренду 

Тепер Instagram також дозволить творцям розміщувати брендовий контент вміст до затвердження бренду, хоча без назви бренду в публікації, що очікує відповіді.

Це може надати творцям більше свободи для публікації контенту, не чекаючи довших термінів виконання від партнерів бренду, що може бути критичним з точки зору своєчасного залучення та тенденцій. Потім бренди можуть зайняти стільки часу, скільки їм потрібно затвердити, а їх ім’я з’являється на ярлику “Платне партнерство” лише після того, як воно проходить.

Новий формат схвалення від партнера 

Тепер творці також зможуть вимагати схвалення у партнерів з брендів у своїх налаштуваннях, які до цього часу були доступні лише в процесі створення. Бренди також тепер зможуть схвалити / відхилити запит під час перегляду засобів масової інформації або в налаштуваннях.

Додається нова аналітика про контент “платне партнерство”

І нарешті, Instagram також надає брендам більше доступу до інформації про контент у партнерствах із брендованим контентом, завдяки чому дані з відповідей Reels та IG Live будуть доступні для партнерів з 7 червня.

Нещодавно Instagram додав нові варіанти аналізу для Reels і Live, і тепер ці самі дані будуть додані до процесу брендового контенту, що надає компаніям-партнерам більше нагляду за фактичними даними відповідей на свої спільні акції.

Брендовий контент пропонує значні можливості на таких творчих платформах, як Instagram, оскільки для того, щоб максимізувати охоплення та результати, потрібно мати рівень знань платформи та розуміти, що працює, а що ні, у вашому контенті.

Таким чином, лідери думок та експерти платформ пропонують брендам великий потенціал для максимального обміну повідомленнями, а інструменти брендового контенту Instagram – найкращий спосіб реалізувати їх прозорим та спільним способом.

Instagram заявляє, що ці нові доповнення до брендового контенту будуть представлені в Live, IGTV, Reels and Stories протягом найближчих тижнів.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.