Instagram запускає прямі трансляції торгових подій до свят і безкоштовну доставку покупок - PRO ІДЕЇ
Instagram запускає прямі трансляції торгових подій до свят і безкоштовну доставку покупок

Instagram запускає прямі трансляції торгових подій до свят і безкоштовну доставку покупок

Instagram все більше схиляється до прямої трансляції з запуском нової серії трансляцій на основі покупок перед святами, які також будуть включати ексклюзивні запуски продуктів і рекомендації впливових осіб, щоб допомогти максимізувати інтерес.

 

Починаючи з цього тижня, Instagram проводитиме низку трансляцій в США на основі покупок протягом останніх двох місяців року, включаючи щотижневі інтерактивні прямі трансляції.

Згідно з Instagram: “У п’ятницю листопада (5, 12, 19 листопада) ознайомтеся з серією #BuyBlack Live Shopping, щоб дізнатися про бренди від талановитих творців-чорношкірих. З 5 по 15 грудня ми проводимо  серію “Святкові спливаючі магазини в прямому ефірі”. Уявіть собі магію та чарівність святкового ринку, але не відходячи від дивана».

На додаток до цього, Instagram також щотижня розміщуватиме колекцію«Guest Edit» від впливових осіб, починаючи з нової вітрини від Паломи Ельсессер.

 

Шопінг події в Instagram
 

Instagram також запускає нові посібники з подарунків за ціновою категорією на вкладці «Магазин», у яких висвітлюватимуться ідеї у змінних цінових діапазонах (до 250 доларів США), а також поділиться новими порадами від команди Instagram Shop щодо ключових сезонних тенденцій та рекомендацій. До нових функцій можна буде отримати доступ, натиснувши «Вибір до свята» на вкладці «Магазин» у додатку.

І, нарешті, Instagram також прагне допомогти роздрібним продавцям максимізувати свої святкові розпродажі, пропонуючи 20% знижки на першу покупку користувачів у додатку, а також безкоштовну доставку для відповідних покупок.

Як цей процес працюватиме для продавців?

Як поділився @jaketheadnerd, Facebook попереджає продавців про те, що вони можуть подати заявку на отримання 15 доларів США на покупки на покупки, які будуть відшкодовані Facebook на етапі виплат.

 

Повідомлення про доставку через Facebook
 

Це може стати сильною приманкою для збільшення кількості конверсій безпосередньо з Facebook та Instagram у святковий сезон.

 

Шопінг у прямому ефірі

Якщо ви ще не чули, шопінг у прямому ефірі має великий потенціал, оскільки цей процес уже стає основним елементом електронної комерції в Китаї, де, за прогнозами, до 2023 року він перетвориться на галузь з загальним обсягом 423 мільярди доларів.

Ось чому YouTube, TikTok, Pinterest та Instagram прагнуть використати цю тенденцію, узгоджуючи з зростаючим використанням онлайн-покупок через пандемію та перевагами прямих трансляцій, які можуть сприяти залученню та покупці. діяльність.

Чи буде західна аудиторія настільки відкритою для цього процесу, ще невідомо, в той час як вплив великого повторного відкриття в результаті розгортання вакцини також буде одним із факторів, що підтримуються. Але така можливість є, і вона є прямо зараз, враховуючи, до чого зацікавлені покупці, і як ситуація зміниться в найближчі місяці.

Саме тому Різдво 2021 року може стати поворотним моментом у поведінці споживачів, і Instagram хоче допомогти зіграти свою роль у цьому зрушенні, де тільки це може.  

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Старт онлайн-просування: оплата фахівців, бюджет на канали просування❓

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.