Коли найкращий час для публікації в Instagram?

Компанія Later проаналізувала понад 35 мільйонів дописів (за винятком Reels та IGTV), щоб знайти відповідь на це запитання.

Результат? Було виявлено середній найкращий час для публікації в Instagram для кожного дня тижня — і для кількох ключових місць! Крім того, стало відомо, як ви можете знайти свій унікальний найкращий час для публікації для свого облікового запису, щоб ви охопили свою аудиторію, коли вона найбільш активна.

Коли найкращий час для публікації в Instagram?

Найкращий час для публікації в Instagram (за місцевим часом) – 6 ранку, згідно з аналізом Later 35 мільйонів глобальних публікацій Instagram.

Найкращими днями для публікації в Instagram є субота та неділя, причому найвища середня зацікавленість припадає на публікації, опубліковані в неділю о 6 ранку.

З іншого боку, публікації, опубліковані в середу з 10:00 до 16:00 і в четвер з 21:00 до 23:00, мають найнижчий рівень залучення в середньому, що робить їх найгіршими днями для публікації в Instagram.

Найкращий час для публікації в Instagram щодня

Найкращий час для публікації в Instagram на день, згідно з 35 мільйонами глобальних публікацій Instagram, це:

Понеділок: 5 ранку
Вівторок: 6 ранку
Середа: 6 ранку
Четвер: 5 ранку
П’ятниця: 6 ранку
Субота: 6 ранку
Неділя: 6 ранку

 

 

 

Найгірший час для щодня публікації в Instagram

За даними 35 мільйонів глобальних дописів в Instagram, найгірший час для публікації в Instagram:

Понеділок: 14:00
Вівторок: 13:00
Середа: 10 ранку
Четвер: 23:00
П’ятниця: 9 ранку
Субота: 20:00
Неділя: 16:00


 

Отже… Що це нам говорить?

Як команда, ми були дуже здивовані, побачивши, що найкращий час для публікації припадає на ранній час дня. Але саме тому Later і вивчав найкращі часи для публікацій в Instagram з 2018 року, і цього року вони помітили серйозні зміни в даних!

Історично вважалося, що публікація, коли ваша аудиторія була найактивнішою, була найефективнішою стратегією — і хоча це має позитивну кореляцію, це не єдиний фактор, який впливає на залучення.

Ми знаємо, що алгоритм Instagram враховує своєчасність, але, можливо, не так сильно, як колись. Ми також знаємо, що Instagram нещодавно підтвердив, що кількість взаємодій за перші 30 хвилин не визначає рейтинг публікації в головній стрічці.

Тож тиск на публікацію ваших дописів у момент, коли ваша аудиторія найбільш активна, знято. Натомість з’явилася стратегія залучення «рано вставати, рано постувати».

Публікуючи пости рано-вранці, облікові записи отримують переваги від меншої конкуренції (у всьому світі більшість публікацій публікуються з 9:00 до 13:00 щодня), а також охоплюють трафік від користувачів під час їхнього першого прокручування дня — навіть якщо це триває кілька годин після поширення публікації.

Будучи одним із перших, хто публікує щодня, ви даєте своєму контенту найкращі шанси на те, щоб його побачила ваша аудиторія, незалежно від того, коли вони особисто найбільш активні в додатку.

Сам Instagram (і те, як ми використовуємо та взаємодіємо з вмістом у додатку) суттєво змінився за останні 12 місяців, тому настав гарний час, щоб відкоригувати свою стратегію публікації.

Найкращий час для публікації в Instagram за місцем розташування

Ще одним фактором, який може вплинути на середній найкращий час для публікації в Instagram, є місцезнаходження. Різні регіони мають різну поведінку аудиторії, і на них може сильно вплинути збіг часових поясів.

Наприклад, Нью-Йорк на 3 години випереджає Каліфорнію, але облікові записи в Нью-Йорку, швидше за все, матимуть підписників у обох регіонах.

Ось найкращий час для публікації за місцевим часом у різних часових поясах:

США та Канада (західна): 12:00-6:00
США та Канада (центральна): 6 ранку-8 ранку
США та Канада (східна частина): 4 ранку-9 ранку
Південна Америка: 4 ранку
Великобританія: 4 ранку-6 ранку
Європа (Західна): 18-20 вечора
Європа (Східна): 5 ранку-7 ранку
Африка: 6 ранку
Південна Азія та Близький Схід: 3 ранку
Східна та Південно-Східна Азія: 23:00-4:00
Австралазія: 23:00 – 2:00

 

Хоча цей місцевий час є хорошою відправною точкою, якщо ви хочете отримати якнайбільше залучення, найкраще знайти свій персоналізований найкращий час для публікації на основі вашої унікальної аудиторії.

Роблячи це, ви дійсно можете зламати алгоритм, щоб збільшити охоплення та отримати більше лайків і підписників!


Як знайти свій унікальний найкращий час для публікації в Instagram

Ось кілька інструментів і функцій, які допоможуть вам знайти найкращий час для публікації в Instagram:

•  Функція «Найкращий час для публікації»  від компанії Later автоматично обчислює 7 найкращих разів для публікацій в Instagram на основі вашої історичної активності.

•  Instagram Insights можна використовувати, щоб дізнатися, коли перебуває більшість ваших підписників і коли вони найбільш активні. Це не так точно, як використання алгоритму «Найкращий час для публікації» Later, але може стати чудовою відправною точкою.

За допомогою електронної таблиці відстежуйте вручну, коли ви публікуєте в Instagram і як ваші публікації працюють з часом.

Використовуйте вбудовану аналітику Instagram, щоб зрозуміти свою аудиторію

Використовуйте власну статистику Instagram, щоб зрозуміти, де знаходиться більшість вашої аудиторії та коли вони найактивніші.

 

Ці дані можуть бути надзвичайно цінними індикаторами, коли найкращий час для публікації.

Щоб отримати доступ до Insights, вам потрібно налаштувати бізнес-профіль Instagram або профіль Instagram автора. 

Використовуйте електронну таблицю, щоб вручну відстежувати найкращий час для публікації

Якщо ви хочете самостійно підрахувати цифри, ви можете створити електронну таблицю, щоб відстежувати, скільки зацікавленості ви отримуєте, коли публікуєте в різний час у різні дні.

Почніть з вибору п’яти різних часів протягом тижня. У вашій електронній таблиці відстежуйте, скільки лайків і коментарів отримує кожна публікація, а також дату й час їх опублікування.

 

Наступного тижня змінюйте час публікацій для кожного дня. Наприклад, якщо ви писали о 17:00 у понеділок на першому тижні, публікуйте о 18:00 протягом другого тижня.

Це може зайняти кілька тижнів, але ви можете використовувати цю інформацію, щоб допомогти вам вибрати найкращі дні для надання доступу до певних мереж на основі вашої власної аудиторії, а також час, який найкраще підходить для отримання трафіку в ці конкретні дні.

Коли у вас є чітке уявлення про найкращий час і дні для публікації в Instagram, ви можете запланувати публікації на цей час.

Джерело: Later

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Зарплата маркетологів 💰

♬ original sound – Маркетинг для всіх

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: