Адам Моссері заявив у вівторок, що Instagram запустить перші інструменти для батьків і опікунів у березні, а також нові функції, які зроблять популярний додаток для соціальних мереж безпечнішим для підлітків. 

Майбутні інструменти батьківського контролю мають на меті допомогти батькам і опікунам більше залучитися до досвіду своїх підлітків в Instagram, дізнавшись, скільки часу їхні підлітки проводять у додатку, і встановивши часові обмеження.

Батьківський контроль

Популярний додаток також надасть підліткам нову можливість сповістити своїх батьків, якщо вони скаржаться на когось, даючи батькам можливість поговорити з ними про це.

Моссері сказав, що Instagram також розробляє новий освітній центр для батьків і опікунів, який включатиме додаткові ресурси, як-от посібники з продукту та поради від експертів, щоб допомогти їм обговорювати використання соціальних мереж із своїми підлітками.

Функція «Take A Break», яку почали тестувати минулого місяця, від сьогодні також запущена в США, Великобританії, Ірландії, Канаді, Новій Зеландії та Австралії. З впровадженням нової функції, якщо хтось прокручував програму протягом певного часу, Instagram попросить їх зробити перерву в додатку та запропонує встановити нагадування, щоб у майбутньому робити більше перерв. Щоб переконатися, що підлітки знають про цю функцію, Instagram показуватиме їм сповіщення з пропозицією ввімкнути ці нагадування. 

Керування контентом

Адам Моссері також оголосив, що Instagram починає тестувати новий досвід, щоб люди могли бачити та керувати своєю активністю в Instagram. «Ми знаємо, що коли підлітки виростають, вони хочуть більше контролю над тим, як вони відображаються в Інтернеті та офлайн, тому вперше вони зможуть масово видаляти контент, який вони опублікували, як-от фотографії та відео, а також свої попередні лайки та коментарі. «Сказав Моссері. Новий досвід стане доступним для всіх у січні.

 

 

Обмеження для неповнолітніх

Раніше цього року Instagram почав розміщувати підлітків у приватних облікових записах за замовчуванням, коли вони реєструються в Instagram, і почав забороняти дорослим спілкуватися з підлітками, які не підписалися на них. Тепер компанія також вимкне можливість людей позначати або згадувати підлітків, які не підписалися на них, або включати їх вміст у Reels Remixes або Guides за замовчуванням, коли вони вперше приєднуються до Instagram. Instagram планує зробити цю функцію доступною для всіх на початку 2021 року. 

Instagram також планує більш суворо ставитися до своїх рекомендацій підліткам у Пошуку, Дослідженні, Хештегах та Пропонованих облікових записах, а також почати «підштовхувати» підлітків до різних тем, якщо вони деякий час зупинялися на одній темі. 

Загроза для безпеки та здоров’я юних користувачів

Нові функції конфіденційності Instagram з’являються в той час, коли Instagram Meta перевіряється через психологічний вплив на дітей та молодих дорослих. Двопартійна коаліція державних прокурорів США оголосила в листопаді, що розпочала розслідування щодо Meta Platforms Inc., раніше відомої як Facebook, щодо зусиль Instagram щодо залучення дітей та молоді. 

У вересні The Wall Street Journal повідомила, що  внутрішнє дослідження Facebook виявило, що Instagram викликає занепокоєння та депресію у молодих людей і негативно впливає на сприйняття тіла, особливо у молодих дівчат.

Джерело: Instagram

 

@proidei.com

Зарплати маркетологів в Україні 🔥

♬ оригинальный звук – Никита Карпов

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Інформаційний бізнес-портал PRO ІДЕЇ. Головні новини маркетингу входить в групу компаній “ПРО Ідеї” разом з консалтинговою агенцією “PRO Ідеї” та діджитал-агенцією “Digital PRO”

Інформаційний бізнес-портал PRO ІДЕЇ. Головні новини маркетингу входить в групу компаній “ПРО Ідеї” разом з консалтинговою агенцією “PRO Ідеї” та діджитал-агенцією “Digital PRO”