Instagram оголосив про деякі нові доповнення до Дня безпечного Інтернету, зокрема про запуск нового дисплея «Ваша активність», що дозволить покращити керування вмістом у додатку та розширити доступ до інструменту перевірки безпеки, щоб допомогти користувачам покращити свій досвід.

По-перше, у розділі «Ваша активність» — після тестування протягом останніх кількох місяців, Instagram тепер запроваджує оновлену інформаційну панель активності для всіх користувачів, яка включає нову опцію масового видалення, що полегшує керування відображеним контентом.

 

Інформаційна панель Вашої активності в Instagram

 

Як ви можете бачити на цих прикладах екранів, новий центр вашої активності надає повний огляд вашої активності IG, включаючи час, проведений у програмі, взаємодію з іншими, пошуки, які ви проводили, і вміст, який ви завантажили. час (навіть якщо він не був опублікований).

Звідси ви можете легше керувати тим, що люди можуть бачити у вашому профілі Instagram, видаляючи окремі публікації та кліпи за допомогою простого процесу з прапорцями. Ви також можете заархівувати вміст, який ви захочете зберегти, але більше не хочете відображатися на дисплеї вашого профілю.

Це хороший спосіб залишатися в курсі свого вмісту Instagram і легко видаляти публікації, які ви більше не хочете прикріплювати до свого облікового запису, а також надає вам більш повний огляд ваших оновлень з часом, полегшуючи покращення керування.

На додаток до цього, Instagram також запускає оновлену функцію перевірки безпеки для всіх користувачів.

 

Перевірка безпеки Instagram

Як пояснює Instagram: «Перевірка безпеки направляє людей через кроки, необхідні для захисту їхнього облікового запису, зокрема: перевірку активності входу, перегляд інформації профілю, підтвердження облікових записів, які надають реєстраційну інформацію, та оновлення контактної інформації для відновлення облікового запису, як-от номер телефону або адреса електронної пошти. Щоб завершити перевірку безпеки, перейдіть у свій профіль і торкніться меню у верхньому правому куті, потім торкніться «Налаштування», «Безпека», а потім натисніть «Перевірка безпеки».

Спочатку в липні минулого року для користувачів, чиї облікові записи було зламано, новий інтерфейс перевірки безпеки тепер стане доступним для всіх користувачів, забезпечуючи розширені параметри безпеки та рекомендації в додатку.

Як додатковий бонус безпеки, у деяких країнах деякі користувачі тепер також матимуть можливість увімкнути двофакторну аутентифікацію за допомогою WhatsApp, забезпечуючи ще один розширений параметр безпеки для вашого облікового запису.

Нарешті, Instagram також тестує новий спосіб допомогти користувачам знову отримати доступ до своїх заблокованих облікових записів за допомогою нового процесу, який дозволить людям просити своїх друзів підтвердити свою особу в додатку.

 

Інстаграм знову отримує доступ

 

Як ви можете бачити в цій послідовності, процес попросить користувачів ввести попередній пароль, який вони використовували для доступу до свого облікового запису, що допоможе уникнути проблем із забутими або зміненими паролями. Потім користувачам потрібно буде зателефонувати до двох з’єднань у програмі, щоб підтвердити свою особу. Якщо ці з’єднання протягом 24 годин підтвердять, що це насправді ваш обліковий запис, вам буде запропоновано ввести новий пароль, щоб отримати доступ.

Це може бути простим способом допомогти користувачам відновити доступ до своїх облікових записів з додатковою впевненістю, що єдиний спосіб захистити доступ – це люди, яких ви вже знаєте та з якими пов’язані.

Розширені параметри контролю та безпеки є важливими елементами фокусу для соціальних додатків, а інструменти Instagram продовжують розвиватися та надають більше можливостей для користувачів, які прагнуть максимізувати свій досвід у додатках. Альтернативний тест входу також цікавий – він зараз тестується на ранньому етапі, але він може стати іншим способом для Instagram, щоб допомогти користувачам знову отримати доступ до своїх заблокованих облікових записів, що для багатьох стало головним болем.

Джерело: Instagram

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Нові факти про TikTok ⚠️ #лайфхак ♬ Original Sound – Unknown

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedIn, Instagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Читати більше: