Велика новина Instagram зосереджена на тому, як компанія прагне покращити безпеку та здоров’я для молодих користувачів, полягає в тому, що Instagram хоче додати хронологічну опцію на початку наступного року, одну з найбільш затребуваних функцій програми.

Як пояснив Адам Моссері, директор Instagram: «Зараз ми працюємо над версією хронологічної стрічки, яку ми сподіваємося запустити наступного року».

Зверніть увагу на термін “версія”. Моссері додав, що компанія працювала над цим варіантом місяцями, і над прототипом просунувся прогрес. Що викликає захоплення у багатьох користувачів, і багато аналітиків оцінюють, що це може означати.

Але ось у чому справа – хронологічна стрічка, яка буде доступна в Instagram, швидше за все, працюватиме точно так само, як і параметр сортування каналів у Facebook прямо зараз, оскільки ви можете переглядати публікації зі сторінок і людей, за якими ви стежите, у часовому порядку, але ви не можете встановити його за замовчуванням і відкривати додаток для цього зворотного хронометражу щоразу, коли ви повертаєтеся.

Найближча опція, швидше за все, буде виглядати так, як перемикач, помічений під час тестування дослідником програми Алессандо Палуцці:

 

Перемикач відображення каналу Instagram
 

Як ви можете бачити тут, цей новий перемикач дозволить вам сортувати ваш основний канал за «Вибраним», тобто профілями, які ви додаєте до свого найпопулярнішого списку, і «Підписки», на додаток до традиційного, визначеного алгоритмом каналу «Домашня сторінка». Прогноз Палуцці полягає в тому, що стрічка «Підписки» буде відображатися в зворотному хронологічному порядку, на що, здається, натякає Instagram у своєму підтвердженні заяви Моссері.

Це означатиме, що ви справді зможете переглядати свою стрічку в певному порядку, але навряд чи це буде встановлений параметр – як зазначалося, це саме те, що ви можете зробити на Facebook прямо зараз, вибираючи параметри відображення для своєї стрічки новин.

Перевага цього для Instagram полягає в тому, що він повертає навантаження на користувачів. Якщо люди хочуть скаржитися на потенційні алгоритмічні упередження та «тіньові заборони» тощо, то вони мають можливість пересортувати свій канал так, як вважають за потрібне, без втручання алгоритму. 

У той же час Instagram знає, що багато людей просто не будуть робити це щоразу, коли вони відкривають додаток, що дозволяє йому значною мірою підтримувати переваги залучення від алгоритмічного підходу (Instagram неодноразово зазначав, що як залучення, так і користувацький досвід заходи значно покращилися з моменту впровадження його алгоритму подачі в 2016 році), а також притупляє деяку критику щодо видалення хронологічного каналу.

Таким чином, у багатьох відношеннях це безпрограшний варіант, але варто зазначити, що малоймовірно, що Instagram поверне спосіб встановлення зворотного хронологічного каналу за замовчуванням, що означає, що він насправді не повертає речі до того, як вони колись були.

Але, можливо, так і буде. Моссері був дуже обережний зі своїм формулюванням, як і Instagram у своєму підтвердженні. Якби він дійсно повертав цей варіант, він, ймовірно, був би більш відкритим – але, можливо, це лише інтерпретація, поєднана зі скептицизмом, пронизаним подібними заявами в минулому.

Ми дізнаємося незабаром, оскільки Instagram збирається запустити цю опцію на початку нового року.

Джерело: Engadget

 

@proidei.com

Можете мати суперкрутий продукт, магазин чи сервіс, але просто поставте до клієнтів ГРУБІЯНА 🤯 І вашому бізнесу каюк!

♬ оригинальный звук – Карина

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: