На початку грудня директор Адам Моссері заявив, що Instagram працює над новою версією стрічки, яка показуватиме пости користувачів у хронологічному порядку. 

І ось зараз він оголосив, що компанія розпочала тестування двох нових налаштувань каналу, включно з хронологічним параметром, на який дуже чекають користувачі.

Моссері сказав, що Instagram незабаром дозволить користувачам перемикатися між трьома різними видами перегляду: Домашня сторінка (Home), Вибране (Favorites) та Підписка (Following). 

Опція «Домашня сторінка» буде схожа на поточну стрічку Instagram, яка сортує повідомлення за тим, що може вас зацікавити, а «Вибране» буде стрічкою, присвяченою друзям, які вам найбільше цікавлять. Опція «Підписки», з іншого боку, буде хронологічною стрічкою лише для облікових записів, на які ви підписані, так само, як стрічка за замовчуванням в Instagram до 2016 року.

 

Моссері вперше пообіцяв, що хронологічна стрічка повернеться під час слухань підкомітету Сенату щодо впливу Instagram на підлітків та психічне здоров’я дітей у грудні.

Алгоритмично впорядкований канал компанії, представлений у 2016 році, а потім оновлений, щоб включити запропоновані дописи в 2017 році, широко не подобається користувачам, які вважають за краще, щоб їхні дописи та публікації друзів відображалися в хронологічному порядку. 

В останні дні 2021 року Адам Моссері окреслив цілі Instagram на 2022 рік. Цього року компанія планує подвоїти фокус на відео, а також розширити роботу над прозорістю. Компанія також планує зосередитися на обміні повідомленнями та продовжити створення нових інструментів монетизації для творців контенту. 

Джерело: Instagram

 

@proidei.com

Хто лайкне, той отримає підвищення зарплати у 2022 😉🤑💫🥂🍾🎄

♬ All I Want for Christmas Is You – Mariah Carey

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: