Instagram тестує нову опцію, яка дозволить користувачам змінити сітку фотографій профілю, форматуючи раніше опубліковані зображення в будь-якому порядку на свій вибір.

 

Тест сітки Instagram

 

Редагувати сітку

Як ви можете бачити в цьому прикладі, опублікованому дослідником програми Алессандро Палуцці, нова опція «Редагувати сітку» буде відображатися в налаштуваннях вашого профілю, що дозволить вам змінити порядок у своїй галереї профілю, як ви виберете, незалежно від того, коли кожен був опублікований.

 

Тест сітки Instagram

 

Це може бути цікавим міркуванням, надавши ще один спосіб зосередити увагу на публікаціях IG, які ви хочете продемонструвати відвідувачам.

 

Закріплена публікація

Крім того, керівник Instagram Адам Моссері нещодавно вказав на можливу опцію «Закріпленої публікації» для профілів, яка дозволить користувачам вибирати певні публікації, які вони хочуть продемонструвати у верхній частині своєї сітки.

Можливість повністю змінити порядок ваших дописів рухає це ще далі, і буде цікаво подивитися, чи дійсно Instagram вирішить продовжити це, враховуючи фундаментальні зміни в давньому процесі впорядкування та відображення платформи.

Здається, Instagram все більше прагне експериментувати зі своєю основною стрічкою та параметрами профілю, які певним чином узгоджуються із запитами користувачів, в той час як він також може стосуватися людей, які рідше, ніж будь-коли, користуються своєю основною стрічкою, а відеопублікації, зокрема Reels, зараз стимулюють більшість у зростанні залученості в Instagram.

Моссері також зазначив, що відео все більше буде у центрі уваги Instagram, поряд з обміном повідомленнями, і, здається, зрештою, головна стрічка, як ми її знаємо, буде зменшена, щоб краще підключати користувачів до програми за допомогою форматів відеоконтенту.

Прогнози полягають в тому, що Instagram перейде на повноекранний режим основного каналу Stories/Reels, повністю відходячи від традиційної статичної стрічки публікацій, і з огляду на це, це зменшить вагання Instagram у зв’язку з традиційним форматом публікацій, тому що якщо вони все одно збираються відійти від нього незабаром, чому б спочатку не спробувати щось нове?

Іншим елементом цього є зміна впорядкування відображення вашого профілю, і зі зростаючим поштовхом до відео, Instagram, здається, все більше охоче випробовує різні ідеї, оскільки все одно поступово переходить на абсолютно нові фокусні дисплеї.

Немає жодних слів про те, чи буде це коли-небудь запроваджено разом із закріпленням дописів, але знову ж таки, схоже, що Instagram спробує все в найближчі місяці. Це може полегшити демонстрацію ваших найкращих публікацій – і, як зазначає експерт із соціальних медіа Метт Наварра, якщо ви робите ці кілька постів, пов’язуючи зображення, перетворюючись на більший, пов’язаний візуал у своєму профілі, це може стати чудовим доповненням для вашого процесу.

Ми будемо тримати вас в курсі будь-якого прогресу.

Джерело: SMT

 

@proidei.com

Хибні сподівання підприємців 🤓

♬ original sound – 💚✨SLOWMO GODDESS✨💚

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.