Instagram тестує нову опцію для користувачів під назвою «Зроби перерву» (Take a Break), яка дозволить користувачам встановлювати нагадування, щоб після певного періоду активності – 10-, 20- або 30-хвилинного періоду активності – відволіктися від програми.

Instagram підказує зробити перерву
 

Ось огляд від директора Instagram Адама Моссері:

Як ви можете бачити тут, нова опція, яку деяким користувачам буде запропоновано активувати зі свого каналу, дає змогу вибрати період часу для нагадування, щоб зробити перерву в програмі, яка потім також запропонує альтернативні дії, які ви можете виконувати, щоб вийти з програми.

Це могло б змусити більше користувачів уважніше ставитися до своєї участі в Instagram і, принаймні, послужити м’яким поштовхом до відключення час від часу, замість того, щоб затягуватись у «кролячі нори» контенту та/або безглуздого прокручування стрічки годинами поспіль.

Функція заснована на різних інструментах Meta для покращення самопочуття, оскільки Facebook і Instagram вже пропонують нагадування про обмеження часу, щоб краще керувати вашим часом у кожній програмі, у той час як Facebook також має опцію «Зробіть перерву» для ігнорування окремих користувачів, чиї публікації починають потрапляти на вашу сторінку. 

Минулого року Facebook також представив «Тихий режим», який відключає сповіщення, що надає ще один спосіб відволіктися від програми.

Тихий режим Facebook

Прес-секретар Meta Нік Клегг вперше позначив майбутній варіант «Зробіть перерву» для Instagram минулого місяця в інтерв’ю про негативний вплив додатка на підлітків, як було виявлено в рамках нещодавнього витоку файлів у Facebook. У відповідь на занепокоєння Клегг зазначив, що Instagram додасть опцію «Зроби перерву», зосереджуючись саме на молодих користувачах, а також сказав, що додаток представить нові підказки, щоб « відштовхнути» підлітків від потенційно шкідливого контенту.

«Ми збираємося представити щось, що, на мою думку, матиме значну різницю, а саме там наші системи бачать, що підліток переглядає той самий контент знову і знову, і це контент, який може не сприяти їхньому добробуту, ми підштовхнемо їх переглянути інший контент.”

У поєднанні ці інструменти надають користувачам Instagram більше можливостей керувати своїм часом у додатку – хоча, як зазначалося, і Facebook, і Instagram мають нагадування про обмеження часу з 2018 року, тому функціонально вони не додають нічого, крім, можливо, деяких нових підказок. 

 

Час, витрачений на Facebook у діаграмах додатків

 

Тоді виникає питання, яку справжню цінність надасть нова опція

Якщо користувачі вже можуть це зробити, то справжня поштовх має бути в тому, як змусити людей виконати такі дії, що, можливо, зроблять ці нові push-сповіщення. Але насправді Instagram не може зупинити вас у використанні програми так довго, як ви хочете, і не багато користувачів збираються добровільно обмежувати свій час.

Тож чи буде вона дійсно ефективною? Важко побачити, що це значно додає процесу, хоча будь-які оновлення, які можуть допомогти покращити самопочуття, варті того, щоб їх перевірити. Але, можливо, це є більш цінним як піар-хід у відповідь на заяви про те, що Instagram може бути шкідливим для користувачів.

Meta надає користувачам інструменти для кращого керування ними, але вона не може нести відповідальність за диктування вашого часу. Ви або встановлюєте обмеження, або ні. Ми побачимо, скільки людей насправді вмикають нові сповіщення. 

Джерело: SMT

 

@proidei.com

Клієнт: Ми самі зняли рекламний ролик, а ви тепер запустіть його 🙈 Маркетолог: 🤯

♬ оригинальный звук – Georgyttc

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.