Чи стане це цінним доповненням до вашого використання Instagram?

Наразі Instagram перебуває у процесі розгортання нової опції «статус профілю» для більшої кількості користувачів, що дає змогу налаштувати сповіщення про статус у своєму профілі, яке залишатиметься активним протягом 24 годин (якщо ви його не зміните).

 

Тест статусу Instagram

 

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, опублікованих Каталогом тестування , коли у вас буде доступ, новий параметр статусу буде відображатися у вашій вкладці обміну повідомленнями IG Direct під вашим іменем користувача у верхній частині екрана, що дозволить вам вибирати з різних параметрів статусу. для відображення вашим з’єднанням. Після цього вибраний статус відображається як на вкладці Direct, так і у вашому профілі, як показано на останньому знімку екрана.

Instagram фактично тестував цю функцію протягом деякого часу, з можливістю встановлювати статус через окрему програму Instagram Threads, яку він закрив наприкінці минулого року.

Threads було розроблено для покращення обміну повідомленнями з вашими найближчими зв’язками, як частина більшого поштовху Instagram, щоб отримати вигоду з популярності обміну повідомленнями в додатку, причому елементом цього є здатність встановлювати статус, щоб ваші зв’язки знали, що ви актуальні в будь-який момент часу.

Потоки фактично просунули це далі завдяки автоматичному статусу, який, якщо його ввімкнути, автоматично оновлюватиме статус на основі вашого місцезнаходження, часу роботи акумулятора, руху тощо.

 

Автоматичний стан потоків

У 2020 році Instagram експериментував з інтеграцією вашого статусу Threads в основний додаток, який виглядав точно так само, як і цей новий тест.

 

Тест статусу Instagram

 

Минулого року Instagram також перевірив те саме, щойно перед закриттям Threads, тому здається неминучим, що врешті-решт усі користувачі зможуть оновити свій статус за допомогою цих 24-годинних налаштувань, надавши більше уявлення про ваші зв’язки щодо того, що ви» актуальні в будь-який момент часу.

Це може додати щось більше до вашого досвіду IG Direct. Може бути. Мабуть, було б цікаво знати, коли ваші друзі працюють, що може затримати їхню відповідь на ваше повідомлення, подібно до статусу «Зайнятий», а якби ви знали, що ваші друзі святкують, можливо, це також допоможе вам підключайтеся та дізнавайтеся, що відбувається в будь-який момент.

Тут є деяка практична вигода, і, як зазначалося, буде цікаво подивитися, чи врешті-решт Instagram інтегрує опцію автоматичного статусу з Threads у основну програму.

Зараз для деяких користувачів з’являється новий параметр статусу як частина ширшого розгортання/тесту Instagram. Ми попросили Instagram надати додаткову інформацію про його плани та про те, чи буде функція доступна для всіх користувачів, і ми оновимо цю публікацію, якщо і коли отримаємо відповідь.

Джерело: SMT

 

@proidei.com Проблемка чи повний завал – віддалена робота таргетолога #таргетолог ♬ Никто – NЮ

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: