Це вже деякий час тестується, але нарешті Instagram офіційно оголосив, що користувачі тепер можуть відповідати на коментарі за допомогою Reels, надаючи ще один спосіб інтегрувати Reels в процес Instagram.

 

Відповіді на Instagram Reels

Як ви можете бачити в цьому прикладі, тепер, коли ви відповідаєте на коментар до публікації, ви також матимете можливість натиснути синю кнопку Reels, щоб створити відеовідповідь, яка потім відобразиться як наклейка, яку ви можете надіслати коментатору.

Це ще один спосіб допомогти Instagram підвищити залучення, а також схиляючись до тенденції короткого відео. Він також, як не дивно, майже ідентичний тій самій функції, яку TikTok додав у червні минулого року.

Instagram додав кілька нових кольорів до наклейки, але по суті це те саме. Що, враховуючи новітню історію Instagram, майже цілком відповідає курсу, хоча ви також зможете відповідати на коментарі до звичайних публікацій і відео за допомогою Reels, що трохи розширює функцію.

З одного боку, як і всі функції копіювання в Instagram, це виглядає трохи дешево, трохи застарілим, можливо, побачити, що він просто відтворює те, що вже робить TikTok.

З іншого боку, це працює – генеральний директор Meta Марк Цукерберг зазначив в останньому оголошенні про прибутки компанії, що Reels тепер є «основним драйвером зростання залученості» на платформі, і мільйони користувачів тепер щодня взаємодіють із роликами Reels. Якщо Meta зможе залишити в своїх додатках ще кількох шанувальників коротких відео, замість того, щоб бачити, як вони переходять на TikTok, це перемога, і цього, ймовірно, достатньо, щоб виправдати її подальше копіювання функцій TikTok.

Якщо Meta дійсно хоче повернути молодих користувачів, вона повинна випустити нові, унікальні функції та стати лідером за останніми тенденціями. Побічним ефектом реплікації є те, що ви за своєю суттю слідкуєте за кимось іншим, і якщо вас не вважають лідером останніх змін, навряд чи ви будете крутим додатком і місцем, де переважно взаємодіють молодші користувачі.

Мета, звичайно, це знає. Насправді, це є ключовою частиною історії розвитку Facebook – як тільки Facebook обігнав MySpace як основний соціальний додаток серед користувачів у 2005 році, MySpace спробував скопіювати ключові інструменти Facebook, намагаючись зупинити міграцію користувачів.

Це явно не спрацювало, і врешті-решт Facebook став місцем, яке потім підштовхнуло компанію до більших і кращих речей.

TikTok рухається подібною траєкторією, і хоча сімейство додатків Meta набагато більше, ніж будь-коли MySpace, цілком можливо уявити, що TikTok стане найпопулярнішим соціальним додатком на якомусь етапі найближчим часом.

Meta вже говорила, що вона зосереджує увагу на молодих користувачах, і в рамках цього їй дійсно потрібно відновити себе як лідера, а не послідовника останніх тенденцій.

Джерело: Instagram

 

@proidei.com

Які лідери, такі і думки 😅

♬ оригинальный звук – дензел 👺

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: