TikTok може бути найпопулярнішим додатком на даний момент, але використання Instagram все ще зростає, особливо в Індії, де TikTok все ще заборонений, а Instagram Reels зайняв його місце як ключову відеоплатформу вибору.

Це згідно з останніми даними Sensor Tower, який опублікував звіт про відстеження ефективності додатків за 4 квартал 2021 року, який показує, що Instagram мав найкращий квартал для завантажень з 2014 року, а кількість встановлень додатків зросла на 10% у порівнянні з 3 кварталом.

 

Звіт Sensor Tower за 4 квартал 2021 року

 

Приріст Android

Як ви можете бачити тут, TikTok, який лідирував у чартах завантажень протягом останніх двох років поспіль, все ще користувався високим попитом, але Instagram отримав значний приріст Android, який здебільшого очолювали індійські користувачі.

Звіт Sensor Tower за 4 квартал 2021 року

Згідно з цією діаграмою, 39% завантажень Instagram у четвертому кварталі надійшло з Індії, де Meta просуває Instagram як найкращу альтернативу TikTok, який на одному етапі мав понад 200 мільйонів індійських користувачів, перш ніж індійці його заборонили Урядом через прикордонну суперечку з Китаєм.

 

Плани Meta

Зростання Instagram в Індії відкриває нові можливості на ключовому зростаючому ринку для Meta. Компанія працювала над розширенням своєї присутності в регіоні протягом багатьох років і залученням до 1,4 мільярда людей країни, що зараз є другим за величиною ринком смартфонів у світі, поступаючись лише Китаю.

Цифровий перехід в Індії все ще перебуває на відносно ранній стадії, і якщо Meta зможе зараз увійти, вона зможе отримати значну користь від цієї присутності, і тепер Instagram, схоже, надає ключовий зв’язок для різних його пропозицій, включаючи відкриття бізнесу, електронну комерцію, і більше.

І це також допомагає збільшити загальні показники Instagram, оскільки TikTok продовжує конкурувати з додатком за увагу молодих користувачів – хоча також варто зазначити, що TikTok все ще довгий час залишався найбільш завантажуваним додатком на iOS.

 

Звіт Sensor Tower за 4 квартал 2021 року

З точки зору цифрового маркетингу, це означає, що, незважаючи на загальне зростання Instagram, TikTok все ще залишається ключовим додатком для молодих користувачів у вашому регіоні. Але варто відзначити постійне зростання Instagram, що в кінцевому підсумку може призвести до більшої зосередженості на розвитку індійського ринку та створення продуктів і функцій, які відповідають індійському використанню.

Протягом усього року TikTok лідирував у глобальному завантаженні в обох магазинах додатків, а Facebook та Instagram посіли друге та третє місця відповідно.

Очевидно, що TikTok сильно утримує увагу користувачів, але не дозволяйте цьому обдурити вас і поки що списує IG, який все ще може повернути собі перше місце для молодої аудиторії, яка рухається вперед.

Ви можете завантажити звіт про ефективність програми Sensor Tower Q4 тут.

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Обломали читаку 😅 Дерев шкода #книги #бизнес #маркетинг ♬ оригинальный звук – gres3

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: