Instagram додає лайки сторіз, щоб надати уявлення про залучення глядачів - PRO ІДЕЇ
Instagram додає лайки сторіз, щоб надати уявлення про залучення глядачів

Instagram додає лайки сторіз, щоб надати уявлення про залучення глядачів

Instagram додав новий, простий спосіб для користувачів взаємодіяти з контентом Stories за допомогою лайків сторіз, що дає змогу «лайкати» будь-яку історію у своїй стрічці та повідомляти про це автору, не починаючи розмову в особистих повідомленнях.

Як продемонстрував керівник Instagram Адам Моссері, тепер у нижній частині вікна перегляду Stories у додатку ви побачите новий значок серця, який, натиснувши, надішле лайк автору цієї історії.

Лайки сторіз не є загальнодоступними, і їх зможе побачити лише автор. Автори зможуть переглядати свої оцінки “подобається” у своїй сторіз, а поряд із іменем глядачів у списку переглядів буде додано маленьке сердечко.

І, як зазначалося, оцінки “подобається” Stories не надходять як DM (особисте повідомлення), тож ви не отримаєте раптом напливу DM, оскільки люди використовують цю функцію, щоб реагувати на ваші історії.

Це добре, тому що це досить дратує, коли доводиться надсилати комусь DM, щоб повідомити їм, що вам сподобалася їхня історія. Це додає простий, легкий спосіб виявити свою зацікавленість, без необхідності надсилати нове сповіщення щоразу, коли ви хочете повідомити про це.

Це може бути зручним способом підвищити зацікавленість історій, а також додати ще один сигнал для Instagram, щоб використати його для ранжування історій у вашій стрічці та виділити ті, які, швидше за все, зацікавлять.  

Щоб було зрозуміло, Instagram не вказав, що це є чи буде фактором рейтингу на даному етапі. Але можна припустити, що за допомогою іншого засобу прямого розуміння Instagram розгляне, як він може використовувати це для покращення роботи кожного користувача, показуючи їм більше того, що їм буквально подобається.

Це може стати хорошим способом дізнатися більше про ширшу реакцію користувачів, а також забезпечити простий механізм зворотного зв’язку для творців. Завжди краще бачити, як люди реагують, і зменшення тиску навколо відповідей DM для історій здається позитивним кроком.

Це також переміщує Stories у відповідність із короткими відеокліпами в стилі TikTok, які покладаються на сигнали залучення користувачів як для рейтингу, так і для залучення. Instagram вже має це на Reels, і тепер глядачі Stories також зможуть легше взаємодіяти, що може виявитися цінним, звичним зрушенням.

Тож, хоча технічно це може здатися досить незначним оновленням, воно може мати великий вплив, і буде цікаво подивитися, як Instagram буде використовувати статистику, яку він отримує, і чи допоможе це йому підвищити залучення користувачів .

З вчорашнього дня для всіх користувачів доступна нова кнопка “подобається” для сторіз.

Джерело: Instagram

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 
@proidei.com Кейс – почати все з 0 🔥 #лайфхак #tiktok #маркетинг ♬ Hip Hop with impressive piano sound(793766) – Dusty Sky

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше:

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.