Директор Instagram Адам Моссері повідомив найновішу інформацію про опцію приховування лайків в Instagram та Facebook.

Минулого року Instagram розпочав тест з приховуванням лайків у невеликих групах користувачів, щоб перевірити, чи це допомагає зняти напругу від реакції, коли користувач щось публікує в соцмережі. Така опція виявилася дуже корисною для частини користувачів, однак інша частина хоче продовжити бачити реакції, щоб таким чином оцінювати тренди – що є популярним у мережі.

Саме тому зараз проводиться тест іншого налаштування, яке дозволяє користувачу вибирати, не хоче він бачити лайки до будь-чиїх дописів, вимикаючи їх для своїх, чи залишає звичайний формат, коли він бачить свої та чужі лайки.

Зараз цей тест вже наближується до завершуючого етапу та розгортання опції в Instagram, а після цього планується перенести її також у Facebook.

Більше деталей буде поширено згодом, пообіцяв Адам Моссері, директор Instagram.

Джерело: Instagram

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: