Незрозуміло, наскільки поширеними є ці перевірки. 

Згідно зі скріншотами, опублікованими в Twitter консультантом із соціальних мереж Меттом Наваррою, Instagram просить деяких користувачів надати відеоселфі, на яких показано їх обличчя з різних ракурсів, щоб переконатися, що вони справжня людина. 

Соціальна мережа вже давно бореться з обліковими записами ботів, які можуть залишати спам, ображати людей або використовуватися для штучного збільшення кількості лайків або підписників. У наступному твіті від Instagram, що належить Meta, йдеться про те, що підозрілі облікові записи просять підтвердити, що вони люди, а не боти.

За словами XDA Developers, компанія почала тестувати цю функцію минулого року, але зіткнулася з технічними проблемами. Кілька користувачів вже недавно повідомили, що додаток попросив зняти відеоселфі для перевірки своїх існуючих облікових записів.

 

 

Інша дописувачка в Твіттері, Беттіна Макалінталь, опублікувала знімок екрана довідки для кроку, де ви фактично робите відеоселфі — воно повторює, що воно розглядає «всі кути вашого обличчя», щоб довести, що ви справжня людина, і показує що екран підтвердження відображається для кількох людей.

 

 

Журналіст The Verge зробив кілька спроб створити схематично виглядаючий обліковий запис в Instagram, і йому так і не було запропоновано відеозаклик.

Instagram опублікував у Twitter, що облікові записи з підозрілою поведінкою (наприклад, швидке стеження за тисячами облікових записів) можуть попросити зробити відеоселфі.

Компанія також повторила, що ця функція не використовує розпізнавання обличчя, і сказала, що команди Instagram переглядають відео .

 

Цей крок може когось здивувати, враховуючи недавнє оголошення Meta про те, що вона закриє одну зі своїх функцій розпізнавання облич. 

Однак, як з тих пір компанія повторила, вона закрила лише певну функцію Facebook, а не використання Meta розпізнавання обличчя в цілому. Тим не менш, повідомлення від Instagram полягає в тому, що функція відеоселфі взагалі не використовуватиме розпізнавання обличчя і що відео буде видалено через 30 днів.

Обіцянка Meta не зберігати та не публікувати дані може не заспокоїти деяких користувачів, які вже не довіряють Meta/Facebook. 

Люди можуть пам’ятати час, коли помилка дозволяла зловмисникам отримати доступ до нібито приватної інформації про день народження користувачів Instagram (яку незабаром потрібно буде надати для використання програми) лише за допомогою DM. 

Звичайно, Instagram не обіцяв видалити цю інформацію про день народження, як написано, що це стосується відеоселфі, але було б важко звинувачувати людей (особливо неповнолітніх або тих, хто хоче залишитися анонімним) у тому, що вони відчувають себе незручно надавати ці дані. 

Джерело: The Verge

 

@proidei.com

Хто тут ще чоботар без чобіт? 😜

♬ Me Too – Barry ALLEN🇵🇭THABRADAZPHCLO

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.