Instagram додає ще один спосіб просування вашої присутності в Instagram за межами програми, з новою опцією для вбудовування міні-версії вашого профілю Instagram на сторонні сайти.

Вбудовування профілю Instagram

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, відтепер ви зможете зв’язатися з профілем Instagram безпосередньо на веб-сайті, забезпечуючи інший спосіб підключення до користувача, на відміну від певного контенту в додатку.

Задум

Як пояснив керівник Instagram Адам Моссері: «Ви можете вставити фотографію з Instagram чи відео з Instagram у веб-сайт протягом багатьох років. Це поширюється на цю ідею і дозволяє вам вставити мініатюрну версію вашого профілю Instagram на веб-сайт. Можливо, ви хочете продемонструвати свій контент Instagram десь на веб-сайті або посилання на когось іншого».

Маркетингове застосування

Наскільки це буде корисно, сказати важко. Для багатьох брендів в ідеалі ви хотіли б, щоб люди залишалися на вашому веб-сайті, а не відфільтровували їх в Instagram, хоча це може бути ще одним способом заохочення постійного зв’язку, скеровуючи відвідувачів на вашу присутність IG. Ви також можете припустити, що більшість вставок у контексті публікації в блозі буде стосуватися певного довідкового зображення або відео, а не цілого профілю, але можуть бути варіанти використання та можливості інструменту – і більш пряма пропускна здатність зв’язку в цьому відношенні завжди вигідна.

Одним із прикладів може бути спрямування людей до інфлюенсерів, з якими співпрацював ваш бізнес, які демонструють ваші продукти в своїх публікаціях в Instagram. Можливо, підключившись до облікового запису IG, це могло б діяти як візуальна вітрина для додавання зображень на ваш веб-сайт, а також покращуючи зв’язок із спільнотою – і, таким чином, охоплення – у програмі. Існують різні способи його використання, хоча в цілому він здається менш цінним, ніж вбудовування дописів.

Новий формат вбудовування профілю Instagram поки доступний лише для користувачів із США на цьому етапі. 

Джерело: Instagram

Дивіться наші відео в TikTok тут: відкрити “Маркетинг для всіх”

 

@proidei.com

Коли треба ТІКАТИ, не почавши працювати… 🤯🏃🏻‍♂️ Краще з розумним загубити, як з дурним знайти 🤨

♬ original sound – Eugene

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: