Компанія планує запустити відеочати з багатьма учасниками IG Live протягом найближчих кількох тижнів.

Instagram розпочав тестування цієї функції в Індії ще в грудні. Через зацікавленість на прямі трансляції на індійському ринку, та Instagram, прагнучи скористатися забороною TikTok в регіоні, розпочав нову пробну версію в прямому ефірі – можливість для підвищення інтересу користувачів.

За даними mysmartprice, кількість переглядів Instagram Live в Індії зросла більш ніж на 60% протягом 2020 року, а можливість  додавання кілька осіб до трансляцій забезпечує ще один спосіб максимізації цього інтересу.

Трансляція в прямому ефірі, загалом, зазнала значного підйому в 2020 році, оскільки люди шукали способи залишатися на зв’язку на тлі різних блокувань та заходів, тому Instagram хотів би, щоб ця функція вийшла навіть раніше. 

Трансляції з кількома людьми одночасно дозволяє відкрити цілий ряд можливостей та варіантів. Ви можете проводити інтерв’ю, запрошувати шанувальників та клієнтів на трансляції тощо. 

Поки що немає чітко визначеної дати запуску, але очікуємо офіційного оголошення найближчим часом.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: