Instagram оголосив про додавання дуже затребуваної опції – можливості видаляти окремі публікації з раніше завантаженої каруселі.

 

 

Редагування каруселі

Як пояснив керівник Instagram Адам Моссері, тепер, після того, як ви завантажили карусель із зображеннями та/або відео, ви зможете видалити певні публікації з цієї серії, натиснувши меню з трьома крапками, вибравши «Редагувати», а потім торкніться маленького значка кошика у верхньому лівому куті зображення/відео, яке потрібно видалити.

 

Видалення каруселі Instagram

Ця опція надасть більше можливостей для керування вашими публікаціями в Instagram, а також гарантує, що вам не доведеться видаляти та повторно завантажувати набір каруселі, якщо пізніше ви помітите помилку або проблему з одним кадром.

Каруселі стали одним із найпопулярніших форматів публікацій у додатку, а нещодавнє дослідження Mention/Hubspot показало, що дописи каруселі обігнали оновлення окремих зображень і відео як найцікавіший тип публікацій. Можливість вбудовувати більше контексту у ваші оновлення, додаючи більше фреймів, також робить цей формат особливо цінним для брендів – і тепер у вас буде більше способів керувати своїми карусельними дописами, які, якщо вам коли-небудь знадобляться, будуть дуже корисними. зручний варіант.

Range shake – струсити, щоб повідомити про технічну проблему

Як також зазначає Моссері, Instagram додатково додав нову функцію «стрессування люті», за допомогою якої буде активовано повідомлення про нову проблему, якщо ви струснете телефон, коли Instagram активний.

Інші програми мають подібні функції «струсити, щоб звітувати», зокрема Facebook, що полегшує швидкий обмін технічними проблемами чи збоями, а також у відповідь на те, що в деяких випадках може бути рефлекторною дією.

Знову ж таки, якщо ви сильно трясете пристрій у відповідь на проблему з додатком, можливо, настав час трохи відпочити від соціальних мереж. Перевірка останніх мемів не так важлива.

Опція видалення окремої публікації з каруселі тепер доступна на iOS, незабаром з’явиться Android, тоді як на даному етапі функція «Range shake» доступна лише в США.

Джерело: Instagram

 

TikTok для маркетологів:

Підпишися на @proidei.com

@proidei.com

Хто тут ще чоботар без чобіт? 😜

♬ Me Too – Barry ALLEN🇵🇭THABRADAZPHCLO

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: