Instagram оголосив, що ця функція повертається, в березні, і ось нарешті усі користувачі матимуть можливість зберігати свої історії в Instagram як чернетки в додатку.

Чернетки Instagram Stories

Як ви можете бачити у цій послідовності, опублікованій користувачем @WFBrother у Twitter (та спільно з Меттом Наваррою), ця опція активується, коли ви виходите з композитора Stories в середині процесу. Коли ви вирішите зберегти чернетку історій, нове попередження повідомить вас про те, що чернетки історій видаляються через тиждень після їх збереження. Тож вони не будуть там чекати вас вічно, але ця опція надає вам додаткові можливості для складання більш вичерпних, створених композицій, якими ви можете поділитися в найкращий час для своєї аудиторії.

Ця функція може бути особливо корисною для SMM-менеджерів, які прагнуть розміщувати публікації в оптимальні терміни – хоча також варто зазначити, що ви певний час мали змогу зберігати та ділитися історіями різними способами.

До цього часу всі користувачі мали змогу зберігати свої Історії, завантажуючи їх на свій пристрій або через деякі сторонні програми. Але ці інструменти не є рідними для IG і, як правило, не настільки зручні в процесі створення. Маючи свої чернетки в додатку, ви зможете переглядати їх у тому вигляді, в якому вони відображатимуться користувачам, тоді як ви також зможете використовувати повний набір функцій Instagram у процесі створення чернеток і публікувати в дорозі через додаток.

Ми попросили Instagram отримати додаткову інформацію про розгортання проектів Stories, і він надав таке твердження: “Чернетки історій Instagram тепер доступні для всіх у всьому світі. Чернетки історій заощадять протягом семи днів, перш ніж зникнуть”.

Отже, це ще один спосіб керувати потоком створення ваших історій та розміщувати публікації в оптимальні терміни, щоб максимізувати залучення. Це може бути незначним зрушенням, але може бути надзвичайно актуальним для менеджерів Instagram, які прагнуть якнайкраще використовувати програму.

Для отримання доступу до оновлення традиційно потрібно оновити додаток Instagram до актуальної версії, почати створення сторіз та на етапі публікації натиснути відмінити, тоді Instagram запропонує зберегти вашу історію на 7 днів. 

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: